Ariel z Jarocina przepadł bez śladu. Trwa kolejny dzień poszukiwań! [ZDJĘCIA]

2021-01-13 8:56 ago

Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie wciąż prowadzi poszukiwania zaginionego Ariela Skowronka. 30-latek ostatni raz był widziany w poniedziałek, 11 stycznia przez rodzinę w miejscu zamieszkania. Co się stało z mieszkańcem Jarocina?

Jak informuje jarocińska policja, mężczyzna wyszedł z domu 11 stycznia pomiędzy godziną 18:00 a 19:00 i od tej pory brak z nim kontaktu.

ZOBACZ: Niebezpieczna pułapka w Ostrowie. Rasistowskie naklejki mogą boleśnie okaleczyć!

- Wciąż trwają działania poszukiwawczo-ratownicze za zaginionym mieszkańcem. W terenie działa blisko 30 osób - ratowników SiR, policjantów, ochotników. Akcją koordynuje Mobilne Centrum Koordynacji Poszukiwań SiR-01 - wyjaśnia grupa Szukamy i Ratujemy.

Rysopis zaginionego:

  • około 180 cm wzrostu,
  • szczupła budowa ciała,
  • włosy bardzo krótkie – blond.

W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w czerwoną kurtkę z kapturem (na kapturze oraz na części kurtki na plecach biały pas z napisem PIT BULL), spodnie dresowe koloru czarnego, buty sportowe w kolorze czarnym. Mężczyzna miał zimową czapkę w kolorze jasno szarym oraz czerwone rękawiczki.

CZYTAJ TAKŻE: Pijany instruktor jazdy spowodował TRAGICZNY wypadek! Sąd nie miał dla niego litości

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania mężczyzny proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarocinie pod numerem telefonu 47 77 55200, z inną najbliższa jednostką policji lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Zginął pod kołami pociągu na Olszynce Grochowskiej