Awantura na studniówce katolickiego liceum. Poszło o... papierosa!

i

Autor: Shutterstock Awantura na studniówce katolickiego liceum. Poszło o... papierosa!

Co tam się działo?!

Awantura na studniówce! Absurdalny powód i zaskakujący finał interwencji policji

2023-01-23 13:59

Sto dni do matury to dla jednych czas świętowania, a dla innych stresów. Być może dlatego na studniówce uczniów jednego z kaliskich liceów doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Uczniowie pokłócili się o… papierosa! Interweniowała policja. Szczegóły w artykule na se.pl.

W uroczym zamku pod Ostrowem, uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Kaliszu zatańczyli poloneza, rozpoczynającego ich studniówkę. Wszystko szło zgodnie z planem, młodzież i nauczyciele biesiadowali w najlepsze, gdy nagle doszło do awantury pomiędzy trzema uczniami. Internet huczy od plotek. Jedna z nich mówi, o poturbowanej nauczycielce. Reporterka "Super Expressu" zapytała o sprawę miejscowych policjantów.

Studniówka katolickiego liceum w Kaliszu. Interweniowała policja

Wszystko obserwowali pracownicy lokalu i bojąc się, że dojdzie do rozróby, zadzwonili po ostrowską policję. 

- Patrol pojechał na miejsce - mówi Super Expressowi Małgorzata Michaś z policji w Ostrowie. Uczniowie i osoby towarzyszące uczennic pokłócili się o e-papierosa.

- Dostaliśmy zgłoszenie, że jedna z osób chciała zapalić, inna tego papierosa jej zabrała i na tym tle był konflikt - mówi Michaś. Gdy przyjechała policja, wszyscy wyprali się, że doszło do jakiejkolwiek scysji i nikt niczego nie zgłaszał. - Nie było mowy o tym, żeby jakikolwiek nauczyciel został poszkodowany, ani jakakolwiek inna osoba - dodaje policjantka. Koniec końców… policjanci odjechali. 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy masz zaufanie do policji?
Studniówka miejska w Białymstoku

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki