Balony, welon i tort z penisem. Tak wyglądało korona-party w zakładzie pracy pod Gostyniem [WIDEO]

Balony, welon i tort z penisem. Tak wyglądało korona-party w Gostyniu [WIDEO]
Autor: Internet/screen z nagrania Balony, welon i tort z penisem. Tak wyglądało korona-party w Gostyniu [WIDEO]

Nieprawdopodobne sceny w jednym z największych zakładów pod Gostyniem (woj. wielkopolskie). Pracownicy zorganizowali wielką imprezę. Były tańce i śpiewy, a na stole znalazł się wielki tort z penisem. Pracownicy, którzy wzięli udział w imprezie ponieśli surowe konsekwencje.

Jakiś czas temu w sieci pojawiło się nagranie z jednego z zakładów pracy koło Gostynia. W niedzielę (11 kwietnia) pracownicy przed rozpoczęciem swojej zmiany urządzili wieczór panieński koleżance. Jak informuje portal gostyn24.pl, wszystko było dokładnie zorganizowane. Przygotowano tort z penisem, welon i diabelskie rogi.

Kilkunastoosobowa grupa świetnie bawiła się w rytm muzyki, co widać na poniższym wideo. Do śmiechu nie było jednak władzom firmy. Portal gostyn24.pl dotarł do pisma wystosowanego do pracowników.

- Wydarzenie jest absolutnym złamaniem podstawowych obowiązków pracowników oraz zasad, które wdrożyliśmy dla naszego wspólnego bezpieczeństwa. Jest również pokazaniem braku szacunku do tych wszystkich, którzy ciężko i sumiennie pracują w tych trudnych warunkach - można przeczytać w dokumencie.

Pracowników, którzy wzięli udział w wieczorze panieńskim spotkały surowe konsekwencje. Wszyscy stracili pracę. Ponadto osoby, które nie miały założonych maseczek zostały pozbawione pensji za ten dzień pracy.

Koronaparty w Dąbrowie Górniczej. 123 osoby bawiły się na 18. urodzinach koleżanki