Chory Miłoszek już nigdy nie zobaczy swojego taty! 46-letni Dariusz zmarł podczas finału WOŚP

i

Autor: siepomaga.pl

Łzy same cisną się do oczu

Chory Miłoszek już nigdy nie zobaczy swojego taty! 46-letni Dariusz zmarł podczas finału WOŚP

2023-01-30 21:50

Obok takiego dramatu trudno przejść obojętnie. W niedzielę, 29 stycznia w trakcie meczu charytatywnego dla WOŚP, Darek Szczepaniak osunął się na ziemię. Niestety mimo szybko udzielonej pierwszej pomocy, mężczyzna zmarł. Za tą niewyobrażalną tragedią stoi jeszcze jeden dramat. W domu na 46-latka czekał ciężko chory synek Miłoszek, który już nigdy więcej nie zobaczy swojego taty.

Miłosz stracił kochającego tatę! 46-latek zmarł na boisku podczas WOŚP

Dla Dariusza Szczepaniak chory syn był całym światem i może dlatego, że znał rzeczywistość w jakiej żyje chore dziecko, nigdy nie odmawiał pomocy i brał udział w wielu akcjach charytatywnych. W dzień 31. Finału WOŚP, mężczyzna wyszedł na murawę, by nieść pomoc i zbierać pieniądze dla chorych dzieci! Do domu, do swojego dziecka nigdy już nie wróci... Mężczyzna nagle osunął się na ziemię i zmarł.

Czytaj: Dramat podczas finału WOŚP. Nie żyje piłkarz i trener Dariusz Szczepaniak

- Wciąż nie możemy uwierzyć w tę stratę dla całej lokalnej społeczności, a przede wszystkim naszego sportowego środowiska. Był naszym wychowawcą, mentorem piłkarskim i przede wszystkim dobrym kolegą. Swoją pracą ukształtował setki młodych mieszkańców naszego powiatu. Zapamiętamy Go jako niezwykle serdeczną osobę, otwartą na innych, solidną i wytrwałą w dążeniu do założonych celów. Łączymy się w bólu i smutku z Rodziną Zmarłego – napisał burmistrz Ostrzeszowa Patryk Jędrowiak.

To jednak nie koniec dramatu. Dariusz Szczepaniak zostawił swojego synka Miłosza, który tak bardzo potrzebował taty. Miłosz urodził się z wadą Centralnego Układu Nerwowego, wadą genetyczną oraz obniżonym napięciem mięśniowym. Do dzisiaj 17-latek nie ma postawionej konkretnej diagnozy. Jedno jest pewne – jego rozwój wymaga nieustannej pomocy, mozolnej rehabilitacji i turnusów leczniczych. Do tej pory o synka walczyli rodzice – teraz została tylko mama. Dlatego w internecie ruszyła zbiórka pieniędzy na pomoc Miłoszowi.

Link do zbiórki TUTAJ.

Sonda
Czy pomagasz charytatywnie innym osobom?
Zbiórka dla Ukraińców w bydgoskim PCK
Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki