Groźny wypadek na torze kartingowym w Kaliszu (woj. wielkopolskie). W oś gokarta wkręcił się szalik jadącej pojazdem 22-latki. Element ubioru zacisnął się na jej szyi. Kobieta trafiła do szpitala.

i

Autor: Shutterstock / Zdjęcie ilustracyjne Groźny wypadek na torze kartingowym w Kaliszu

Groza w Kaliszu

Horror na torze kartingowym. Szalik młodej kobiety wkręcił się w gokarta

2022-12-10 18:54

Kalisz: Dantejskie sceny rozegrały się w sobotę (10 grudnia 2022 r.) ok. godziny 15:30 na torze kartingowym. Portal tvn24.pl podaje, że w oś gokarta wkręcił się szalik jadącej pojazdem 22-latki. - Kobieta straciła przytomność - przekazał Łukasz Gołębiowski z PSP w Kaliszu.

O krok od tragedii na torze kartingowym w Kaliszu. Szalik 22-latki wkręcił się w tylną oś gokarta i zacisnął się na szyi poszkodowanej. Na miejscu pojawili się strażacy, ratownicy medyczni i policja. - Kontakt z kobietą był utrudniony. Ze zgłoszenia wynikało, że kobieta straciła przytomność, jednak po przyjeździe zespołu ratownictwa medycznego okazało się, że jest przytomna. Najprawdopodobniej ma uszkodzoną tchawicę - powiedział Łukasz Gołębiowski z kaliskiej Państwowej Straży Pożarnej, cytowany przez portal tvn24.pl.

Kalisz: Groza na torze kartingowym. 22-latka przeżyła

22-letnia kobieta została przetransportowana do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Obecni na miejscu policjanci przesłuchali świadków, w tym obsługę toru. Poszkodowanej życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Umarł na ognisku przez wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany