Huknął w 17-latkę na pasach! Dziewczyna nie żyje, a on trzeźwieje w areszcie

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Huknął w 17-latkę na pasach! Dziewczyna nie żyje, a on trzeźwieje w areszcie

Huknął w 17-latkę na pasach! Dziewczyna nie żyje, a on trzeźwieje w areszcie

2022-07-07 9:21

Dramat w Osieku Małym pod Kołem (woj. wielkopolskie). Pijany kierowca na pasach potrącił 17-letnią Natalię. Nastolatka zmarła na miejscu. Zachowanie kierowcy przeraża! Szczegóły w artykule.

Tragedia wydarzyła się w Osieku Małym, w okolicach marketu Dino. 17-latka przechodziła przez pasy, gdy 27-letni kierowca renault Adrian Sz. wjechał w nią z impetem. To, co zrobił potem to podłość i okrucieństwo, bo nie zainteresował się losem dziewczyny. - Po potrąceniu nastolatki odjechał z miejsca wypadku - mówi Super Expressowi Daniel Boła z policji w Kole. Musiał zdawać sobie sprawę, że życie potrąconej dziewczyny jest zagrożone, bo uderzenie było bardzo silne. - Kierowca został zatrzymany około kilometr dalej przez świadka zdarzenia - mówi policjant.

Jak podaje portal e-koło.pl mężczyznę zatrzymali strażacy, którzy jechali na miejsce wypadku. Zauważyli auto, które wjechało w płot i podeszli do kierowcy. Okazało się, że kierowca był pijany. - Miał około 1 promila alkoholu we krwi - mówi Boła. Kierowca trzeźwieje teraz za kratkami. Nastolatki niestety nie udało się uratować. Obrażenia były bardzo poważne. Natalia zginęła na miejscu.

Sonda
Kara dla pijanych rodziców. Czy powinni być oni surowiej karani?
Pijany policjant spowodował śmiertelny wypadek