Parawan policyjny, zdjęcie poglądowe

i

Autor: Robert Zalewski/Super Express zdjęcie ilustracyjne

Tragiczny wypadek

Karambol pod Kaliszem. Nie żyje 72-letnia kobieta, rannych jest 8 osób. Wszystko przez ten błąd!

2022-11-12 19:47

Tragiczny karambol drogowy w miejscowości Dębe pod Kaliszem. Na DW 470 nissan zderzył się z alfą romeo, a wynikiem kraksy była śmierć 72-letniej pasażerki tego drugiego samochodu. Osiem innych osób zostało rannych. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że przyczyną karambolu było wymuszenie pierwszeństwa przez 64-letnią kierująca nissanem.

Tragiczny wypadek pod Kaliszem. Nie żyje 72-letnia kobieta. Rannych jest osiem innych osób

W sobotę, 12 listopada na drodze wojewódzkiej nr 470 doszło do wypadku śmiertelnego. Jak podaje PAP, w kraksie uczestniczyły dwa pojazdy: bus nissan oraz osobowa alfa romeo. Około godz. 16.30 na trasie Kalisz-Turek samochody zderzyły się, a efektem karambolu była śmierć 72-letniej pasażerki alfy romeo. Kobieta zmarła na miejscu zdarzenia. Osiem innych osób zostało rannych. W tym gronie znajdują się trzy Ukrainki. Poszkodowanych w wypadku przewieziono do szpitali w Kaliszu i Ostrowie Wlkp.

Jak doszło do tragicznego wypadku?

Okoliczności kraksy w miejscowości Dębe pod Kaliszem bada policja pod nadzorem prokuratury. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 64-letnia kobieta kierująca nissanem, na skrzyżowaniu nie zachowała pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z jadącym z naprzeciwka samochodem alfa romeo. 

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Pogrzeb zamordowanej 26-latki w Oświęcimiu
Nasi Partnerzy polecają