Kobyla Góra. 11-latka zmarła na plaży. Dziewczynka wypoczywała z rodzicami

i

Autor: policja/zdjęcie ilustracyjne/AP Kobyla Góra. 11-latka zmarła na plaży. Dziewczynka wypoczywała z rodzicami

Tragedia

Kobyla Góra. 11-latka zmarła na plaży. Dziewczynka wypoczywała z rodzicami

2023-08-20 13:56

Do niewyobrażalnej tragedii doszło w sobotę (19 sierpnia 2023) w Kobylej Górze. 11-letnia dziewczynka, która wypoczywała razem z rodzicami na plaży nad zalewem, zmarła. Jak poinformował PAP oficer ostrzeszowskiej policji st.asp. Tomasz Morawek, przyczyny śmierci dziecka pozwoli wyjaśnić sekcja zwłok.

Do zdarzenia rozdzierającego serce doszło w sobotę (19 sierpnia 2023) nad zalewem w Kobylej Górze w powiecie ostrzeszowskim. Rodzina - małżonkowie razem ze swoją 11-letnią córką postanowili spędzić wolny dzień wspólnie, na plaży. Mieszkańcy powiatu wieluńskiego (Łódzkie) zamierzali spędzić wspaniały dzień. Niestety, przerodził się on w niewyobrażalny horror.

Wspaniałe chwile rodziny nie trwały długo - po godzinie 17.00 dziewczynka straciła na plaży przytomność. Na miejsce wezwano wszystkie służby ratunkowe oraz załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

- Pomimo trwającej ponad dwie godziny akcji ratunkowej dziecka nie udało się uratować. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do przeprowadzenia sekcji w celu ustalenia przyczyny śmierci – powiedział PAP oficer ostrzeszowskiej policji st.asp. Tomasz Morawek.

Pogrzeb zamordowanej Wiktorii. Kwiaty zasypały grób 19-latki
Sonda
Boisz się śmierci?
Listen on Spreaker.