Tajemnicze zaginięcie 16-letniego Kuby! Trop urywa się pod szkołą w Kaliszu

2021-01-12 12:46 ago
Policja podsumowała Sylwestra i Nowy Rok.  Pracy mundurowym nie brakowało
Autor: KMP Nowy Sącz Tajemnicze zaginięcie 16-letniego Kuby! Trop urywa się pod szkołą

Uwaga! Wczoraj (11 stycznia) nastolatek z Kalisza wyszedł z domu i do tej pory nie dał znaku życia. Zaniepokojona rodzina zaapelowała o pomoc w poszukiwaniach.

Jak czytamy na Facebooku, Kuba po raz ostatni widziany był pod gmachem II Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Kaliszu. Chłopak miał na sobie czarną kurtkę ze wstawkami moro, czarne spodnie oraz buty. Ma ok. 170 cm wzrostu.

O zaginięciu została poinformowana także policja w Kaliszu. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek wiedzę na temat aktualnego pobytu 16-latka, proszone są o kontakt pod numerem 112.

ZOBACZ: Niebezpieczna pułapka w Ostrowie. Rasistowskie naklejki mogą boleśnie okaleczyć!

Przypominamy także, że wciąż trwają poszukiwania 30-latka z Jarocina. Ariel Skowronek był ostatni raz widziany wczoraj (11 stycznia) w godzinach wieczornych.

W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w czerwoną kurtkę z kapturem (na kapturze oraz na części kurtki na plecach biały pas z napisem PIT BULL), spodnie dresowe koloru czarnego, buty sportowe w kolorze czarnym. Mężczyzna miał zimową czapkę w kolorze jasno szarym oraz czerwone rękawiczki.

Szczegóły znajdziecie TUTAJ: 30-latek wyszedł z domu i już nie wrócił! Co się stało z Arielem?

Super Raport 12.01 (Goście: Paweł Kukiz - Kukiz'15 oraz prof. Andrzej Matyja - lekarz, prezes Naczelnej Rady Lekarskiej)