Tajemnicze zaginięcie prezesa spółdzielni Społem! Ryszarda Tyrpa szuka policja w całym kraju

i

Autor: Społem Ostrów Wielkopolski/archiwum SE Tajemnicze zaginięcie prezesa spółdzielni Społem! Ryszarda Tyrpa szuka policja w całym kraju

Trwają poszukiwania

Tajemnicze zaginięcie prezesa spółdzielni Społem! Ryszarda Tyrpy szuka policja w całym kraju

2022-11-18 16:37

Prezes spółdzielni Społem poszukiwany! Ryszard Tyrpa jeszcze w środę (16 listopada) był w pracy. Opuścił biuro i służbowym autem odjechał. Ślad po nim zaginął, a policję poinformowała jego zastępczyni.

Tajemnicze zaginięcie prezesa spółdzielni Społem! Ryszarda Tyrpy szuka policja w całym kraju

Ryszard Tyrpa, znany ostrowianin, prezes spółdzielni Społem, odjechał spod biura 16 listopada służbowym volkswagenem. To szary tiguan o numerze rejestracyjnym PK 7639M. Następnego dnia nie pojawił się w pracy. To zaniepokoiło jego współpracowników.

Jak informuje Polska Agencja Prasowa fakt jego zaginięcia zgłosiła w czwartek (17 listopada) na komendzie policji wiceprezes PSS Społem Iwona Wiórek. Kobieta martwi się, że mężczyzna być może został napadnięty. Gdy żegnała się z prezesem poprzedniego dnia po pracy, nic nie wskazywało na to, że mężczyźnie cokolwiek dolega. Miał dobre samopoczucie.

Jak poinformowała Małgorzata Michaś z ostrowskiej policji, mundurowi nie publikują jeszcze wizerunku zaginionego. Ale szukają go i sprawdzają jego możliwe miejsca pobytu.

Ryszard Tyrpa to były ostrowski radny. Prezesem Społem PSS w Ostrowe jest od 19 lat.

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Poszukiwania 66-latki z policyjnego śmigłowca!
Nasi Partnerzy polecają