Tragiczne potrącenie w Żeronicach! 15-latka weszła wprost pod koła osobówki i zginęła

i

Autor: archiwum policji - zdjęcie ilustracyjne Tragiczne potrącenie w Żeronicach! 15-latka weszła wprost pod koła osobówki i zginęła

Dramat w Wielkopolsce!

Tragiczne potrącenie w Żeronicach! 15-latka weszła wprost pod koła osobówki. Reanimacja nic nie dała

2022-11-18 19:11

Do potrącenia nastolatki przez samochód osobowy doszło w piątek, 18 listopada po południu w Żeronicach w powiecie tureckim. Mimo natychmiastowej pomocy udzielonej 15-latce, jej życia nie udało się uratować. Okoliczności wypadku są wyjaśniane.

Żeronice: 15-latka śmiertelnie potrącona przez osobówkę

Jak poinformował PAP oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Turku asp. sztab. Mateusz Latuszewski, do zdarzenia doszło ok. godz. 16.

- Wypadek miał miejsce w miejscowości Żeronice. Według wstępnych informacji, nastolatka, która wychodziła zza samochodu weszła wprost pod nadjeżdżający samochód marki renault. Na miejsce zostały wezwane służby, także zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, mimo natychmiastowej pomocy udzielonej 15-latce, jej życia nie udało się uratować – powiedział.

Dodał, że do potrącenia doszło na drodze powiatowej. Okoliczności zdarzenia są wyjaśniane. Kierowcą samochodu, który potrącił nastolatkę, był 65-letni mieszkaniec powiatu tureckiego. Był trzeźwy. Na miejscu zdarzenia nadal prowadzone są czynności służb. Ruch na drodze pomiędzy miejscowościami Dobra i Przykona jest utrudniony, ale jest możliwość przejazdu.

Sonda
Wiesz, jak prawidłowo wykonać masaż serca?
Taksówkarz zrobił to na oczach policjantów! Mundurowi włączyli koguty i ruszyli za nim
Nasi Partnerzy polecają