W kominie znaleziono martwego mężczyznę. Tragiczny finał poszukiwań 46-latka

i

Autor: Policja Kalisz/pixabay.com

Koszmar pod Kaliszem

W kominie znaleziono martwego mężczyznę. Tragiczny finał poszukiwań 46-latka

2023-11-24 17:23

Tragiczny finał poszukiwań 46-letniego Bartłomieja z Zagorzyna. Ciało mężczyzny zostało znalezione w kominie szklarni. Policja wyjaśnia okoliczności makabrycznego zdarzenia.

Zagorzyn. Zaginiony mężczyzna znaleziony martwy

46-letni Bartłomiej z Zagorzyna pod Kaliszem zaginął w piątek, 17 listopada. Około godz. 19 wyszedł z domu i od tego czasu nie kontaktował się z bliskimi. Po kilku dniach rozpoczęły się poszukiwania, których finał - niestety - okazał się tragiczny.

W piątek, 24 listopada, przed południem straż pożarna została zawiadomiona, że w kominie na dachu szklarni w Zagorzynie znajduje się martwy mężczyzna. - Zgłoszenie wpłynęło od członka rodziny. Na miejsce przyjechały trzy zastępy straży pożarnej. Potwierdzono treść zgłoszenia. Strażacy dostali się do komina o wysokości 25 metrów od dołu, więc nie musieli używać sprzętu wysokościowego – mówi mł. asp. Jakub Pietrzak, oficer prasowy kaliskiej straży pożarnej.

Na miejsce natychmiast wezwano policję i prokuratora. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że jest to 46-letni mieszkaniec gospodarstwa, który był zgłoszony przez rodzinę jako zaginiony – wyjaśnia podkom. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowy kaliskiej policji.

Teraz policja prowadzi pod nadzorem prokuratury czynności, które mają ustalić okoliczności tragicznego zdarzenia.

Atak nożownika w Poznaniu. Mamy nagranie ze śmieciarki!
Nasi Partnerzy polecają