Nożownik - zdjęcie poglądowe

i

Autor: Shutterstock Nożownik

Nieoficjalnie: Syn próbował zadźgać ojca

Wstrząsający atak! Ojcobójstwo w Ostrowie Wielkopolskim?!

2022-10-03 18:49

Kryminalni z Ostrowa Wielkopolskiego relacjonują interwencję z poniedziałkowego (3 października) poranku. Z kamienicy przy ul. Kościuszki spłynęło zgłoszenie o ataku nożownika - nieoficjalne informacje w tej sprawie sugerują, jakoby agresorem był syn, a ofiarą - ojciec.

Do makabry miało dojść w poniedziałkowy poranek (3 października) około 9.00. Wtedy komenda z Ostrowa Wielkopolskiego otrzymała zgłoszenie o ataku nożem w kamienicy przy ul. Kościuszki. Na miejscu we wskazanym mieszkaniu kryminalni zastali dwie osoby: nastoletniego, niepełnoletniego  chłopaka i 42-letniego mężczyznę z raną w brzuchu, pochodzącą, jak twierdzi komenda, od "ostrego narzędzia".

Nieoficjalne ustalenia sugerują, jakoby syn miał zaatakować ojca, na to pytanie of. prasowa Małgorzata Michaś odpowiada: "nie jest to wykluczone, ale ze względu na dobro śledztwa na razie nie są ujawniane żadne informacje". Chwilowo nie mamy informacji o stanie rannego mężczyzny. Wiadomo, że 42-latek trafił do szpitala. Więcej informacji policja przekaże jutro.

Siedział w celi z Macierewiczem. Ujawnia prawdę o "Antku"

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki