Wyprzedził nieoznakowany radiowóz na przejściu dla pieszych

i

Autor: Policja Wielkopolska

Surowa kara dla pirata drogowego

Wyprzedził nieoznakowany radiowóz na przejściu dla pieszych. Ta kara zabolała kierowcę renault

2022-10-27 9:42

Tę jazdę kierowca renault spod Koła zapamięta na długo. Jego portfel uszczuplił się o 4000 zł mandatu, a na konto, bynajmniej nie to bankowe, trafiło aż 41 punktów karnych. Przepisy trzeba przestrzegać zawsze, czego najlepszym przykładem jest właśnie ta sytuacja.

"Pośpiech jest złym doradcą również na drodze..." - napisali wielkopolscy policjanci. Pośpiech z pewnością towarzyszył kierowcy renault, który kilka dni temu podróżował przez powiat kolski. Jego jazdę pozbawioną jakiegokolwiek poszanowania dla przepisów i bezpieczeństwa zarejestrowała kamera w nieoznakowanym radiowozie.

Wszystko się nagrało

Na nagraniu widać, jak renault wyprzedza jeden samochód na odcinku z zakazem wyprzedzania i szybko zbliża się do radiowozu, po czym wyprzedza go na przejściu dla pieszych. Do tego przekroczył dozwoloną prędkość o 41 km/h. Zdziwienie kierowcy zatrzymanego do kontroli musiało być ogromne, tym bardziej, że kara, jaką nałożyli na niego policjanci jest bardzo surowa. Za popełnione wykroczenia został ukarany mandatem karnym 4000 zł oraz zostało nałożonych na niego 41 pkt. karnych.

4000 zł mandatu i 41 punktów. Ten manewr pogrążył kierowcę renault
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany