Zabójstwo w Pleszewie. 43-latek zmasakrowany! Są pierwsze zarzuty

2021-08-02 16:44
Zabójstwo w Pleszewie. 26-latka usłyszała zarzuty
Autor: Policja Zabójstwo w Pleszewie. 26-latka usłyszała zarzuty

Zabójstwo w Pleszewie. Są zarzuty dla 26-letniej kobiety, która miała zamordować 43-letniego mężczyznę ze szczególnym okrucieństwem. W sprawie zatrzymano również dwóch mężczyzn w wieku 17 i 20 lat. Obecnie są oni przesłuchiwani. Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w niedzielę około 21.00. Ofiara został pobita pięściami, skopana, zmasakrowana kamieniec i ostrym narzędziem.

Morderstwo w Pleszewie. Doprowadzenie oskarżonego

Zabójstwo w Pleszewie. Do zdarzenia doszło w niedzielę ok. godz. 21 na terenie ogrodów działkowych przy ul. Wierzbowej. Znaleziono tam zmasakrowane ciało 43-letniego mężczyzny. W sprawie zatrzymano trzy osoby - kobietę w wieku 26 lat oraz dwóch młodych mężczyzn w wieku 17 i 20 lat. Pierwsza z wymienionych osób usłyszała zarzut zabójstwa mężczyzny. Na podstawie stwierdzonych obrażeń u pokrzywdzonego ustalono, że mężczyzna został zamordowany z dużym udziałem agresji. - Został pobity nie tylko pięściami i nogami, ale przy użyciu kamienia i ostrego narzędzia - mówił rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp. Maciej Meler. Wiadomo, że zmarły tego samego dnia, kilkanaście godzin wcześniej, miał pobić 40-letnią konkubinę. - Kobieta trafiła do szpitala, ale po kilkunastu minutach opuściła go na własne żądanie - dodał Meller.

Czynności z udziałem zatrzymanych mężczyzn nadal trwają. Najmłodszy z nich – jak wyjaśnił prokurator - ma odpowiadać jak dorosły. Wszystkim grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.