Pieniądze na leczenie chorej dziewczynki wydał na alkohol

i

Autor: krenok43/cc0/pixabay

Okradł chore dziecko!

Złodziej bez serca! Pieniądze ze zbiórki na chorą dziewczynkę wydał na alkohol i papierosy!

2022-09-13 12:36

Nie ma sumienia ani za grosz honoru! 55-latek z Wrocławia ukradł puszkę z datkami dla chorej dziewczynki, a pieniądze z kradzieży przeznaczył na alkohol i papierosy! Na szczęście, jest już w rękach policji.

O sprawie informują mundurowi z Leszna. Do bulwersujących wydarzeń doszło rano, 8 września br. w restauracji w Boszkowie, popularnej turystycznej miejscowości. Z lady w lokalu zniknęła puszka wraz z pieniędzmi zbieranymi na cel charytatywny. Zbierano do niej pieniądze na pomoc chorującej kilkuletniej dziewczynki z okolicy.

- W puszce znajdowało się około tysiąca złotych - mówi Monika Żymełka z leszczyńskiej policji. Policjanci od razu zajęli się tą kradzieżą i dość szybko ustalili sprawcę. Okazał się nim 55-letni mieszkaniec Wrocławia. - 12 września br. mężczyzna został zatrzymany na terenie Boszkowa, a następnie usłyszał zarzut kradzieży puszki z zawartością tysiąca złotych - mówi Żymełka.

Podejrzany wyjaśnił policjantom, że skradzione pieniądze przeznaczył na alkohol, papierosy i jedzenie. Za kradzież grozi do 5 lat więzienia.

Skakał po Lamborghini za 3,5 mln zł. Szuka go policja

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki