Zwłoki 63-latka w spalonym i zalanym mieszkaniu! Makabra w Gostyniu

2021-07-20 9:03
Zwłoki 63-latka w spalonym i zalanym mieszkaniu! Makabra w Gostyniu
Autor: OSP KSRG Gola Zwłoki 63-latka w spalonym i zalanym mieszkaniu! Makabra w Gostyniu

Przerażające odkrycie w Gostyniu (woj. wielkopolskie). Mieszkańcy jednego z bloków zawiadomili służby, ponieważ z mieszkania wydobywał się dym i lała się woda. W środku znajdowało się ciało 63-letniego mężczyzny.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (19 lipca). W jednym z bloków na osiedlu Górna w Gostyniu działy się niepokojące rzeczy. Mieszkańcy zauważyli dym i poczuli zapach spalenizny. Doszło także do zalania lokalu, który znajdował się w niższej kondygnacji. Jak informuje portal elka.pl, zdarzenia miały miejsce w mieszkaniu, w którym mieszkał samotny mężczyzna. Nie było z nim kontaktu więc służby weszły siłą do środka. Zastano tam makabryczny widok.

ZOBACZ: Maszyna wciągnęła nogę 43-latka! Krwawy horror w Gębicach [ZDJĘCIA]

- W łazience znaleźliśmy zwłoki mężczyzny. Ze względu na powstałe plamy opadowe, zgodnie z procedurą, odstąpiliśmy od czynności ratowniczych. Na miejsce dotarł później lekarz rodzinny, który stwierdził zgon - przekazał bryg. Tomasz Banaszak, komendant PSP w Gostyniu.

Na kuchence znajdował się spalony garnek z potrawą. Ponadto służby odłączyły zasilanie elektryczne. Wcześniej sąsiedzi zakręcili zawór wody. W sprawie śmierci 63-latka nie będzie prowadzone żadne policyjne postępowanie.

Ludzie w wielkim pożarze na Podhalu stracili wszystko