Dwie ofiary tragicznego wypadku.  Zginęli 18-latek i 20-latek. Dramat w Świętokrzyskiem

i

Autor: pixabay.com Dwie ofiary tragicznego wypadku. Zginęli 18-latek i 20-latek. Dramat w Świętokrzyskiem

Dramatyczny wypadek

Dwie ofiary tragicznego wypadku. Zginęli 18-latek i 20-latek. Dramat w Świętokrzyskiem

2023-06-18 10:03

Do dramatu doszło w województwie świętokrzyskim w miejscowości Brzozowa w niedzielę (18 czerwca 2023) o poranku. Nie żyją dwaj młodzi mężczyźni w wieku 18 i 20 lat. Samochód, którym jechali, uderzył w drzewo. Okoliczności wypadku wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.

Z informacji przekazanych przez Polską Agencję Prasową wynika, że do wypadku doszło w niedzielę (18 czerwca 2023) o poranku w miejscowości Brzozowa w gminie Tarłów. Z pierwszych ustaleń policjantów wynikało, że 20-letni kierowca stracił panowanie nad oplem.

- Samochód zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierujący oraz jego 18-letni pasażer zginęli na miejscu – przekazała w niedzielę mł. asp. Katarzyna Czesna-Wójcik, oficer prasowa opatowskiej policji.

Jak poinformował st.kpt. Marcin Bajur, oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej PSP w Kielcach, na miejscu wypadku pracowały trzy zastępy ratowników. Strażacy użyli sprzętu hydraulicznego, by wykonać dostęp do mężczyzn uwięzionych w rozbitym aucie, i wydobyli ich na zewnątrz. Niestety życia mężczyzn nie udało się uratować, obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon.

Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora. Ciała zostaną zabezpieczone do sekcji zwłok.

Jedna osoba zginęła. Potężny pożar bloku w Warszawie
Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?