Fatalny pożar domu wybuchł we Wszystkich Świętych. Zwęglone zwłoki w pokoju. Ogień wciąż szaleje

i

Autor: archiwum serwisu / zdjęcie poglądowe Fatalny pożar domu wybuchł we Wszystkich Świętych. Zwęglone zwłoki w pokoju. Ogień wciąż szaleje

Koszmar!

Fatalny pożar domu wybuchł we Wszystkich Świętych. Zwęglone zwłoki w pokoju. Ogień wciąż szaleje

2022-11-01 21:48

Świętokrzyskie: Jedna osoba zginęła w pożarze domu w miejscowości Niekrasów. Ogień pojawił się we wtorek (1 listopada, Wszystkich Świętych) po godzinie 19:00. Na miejscu działa dziesięć zastępów straży pożarnej - poinformował Marcin Bajur, oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej PSP w Kielcach.

Czarny scenariusz ziścił się w godzinach wieczornych. Zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w Niekrasowie (woj. świętokrzyskie, powiat staszowski) strażacy otrzymali po 19:30. - Ogniem objęty był cały budynek. Strażacy weszli do pierwszego pomieszczenia, gdzie znaleźli zwęglone zwłoki. Wejście do pozostałych pomieszczeń jest na ten moment niemożliwe, ze względu na rozwinięty pożar - przekazał po godzinie 21 Marcin Bajur, oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej PSP w Kielcach, cytowany przez Polską Agencję Prasową.

Świętokrzyskie: Pożar domu i ogromna akcja strażaków

Na miejscu wciąż trwa akcja gaśnicza. W Niekrasowie pracuje dziesięć zastępów straży pożarnej. Ofiara to 66-letni mężczyzna. Rodzinie i bliskim składamy wyrazy współczucia. Do sprawy będziemy wracać w lokalnym oddziale "Super Expressu". To nie pierwsze tego typu fatalne zdarzenie z dnia 1 listopada. Tragiczny w skutkach pożar domu jednorodzinnego wybuchł również w Książkach koło Wąbrzeżna (woj. kujawsko-pomorskie). Samotnie mieszkający mężczyzna przegrał z bezlitosnym żywiołem.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy byłeś kiedyś świadkiem pożaru?
Pożar w Nieskórzowie Starym w którym zginęła czteroosobowa rodzina