Horror w żywej szopce bożonarodzeniowej w Kałkowie! Psy omal nie ROZSZARPAŁY owcy!

2021-01-11 14:52 tom
Horror w szopce bożonarodzeniowej w Kałkowie! Psy omal nie rozszarpały owcy!
Autor: Spotted Starachowice/Facebook Horror w szopce bożonarodzeniowej w Kałkowie! Psy omal nie rozszarpały owcy!

Chwile grozy przeżyły osoby odwiedzające sanktuarium w Kałkowie w niedzielne popołudnie. Na owieczkę w szopce bożonarodzeniowej rzuciły się dwa agresywne psy, które usiłowały zagryźć zwierzę. Ostatecznie skończyło się na strachu, ale zwierzaki z żywej szopki ze względów bezpieczeństwa zostały odprowadzone do zagród.

Niebezpieczne zdarzenie zostało zarejestrowane przez jednego z gości kałkowskiego sanktuarium. Dwa nieduże, ale dość agresywne psy rzuciły się na owcę i próbowały zagryźć zwierzę. W skład żywej szopki, oprócz owcy, wchodziły jeszcze dwa osły. Ze względów bezpieczeństwa zwierzaki zostały odprowadzone do zagród, gdzie nic im nie grozi. Groźnie wyglądający film został udostępniony na stronie Spotted:Starachowice.

ZOBACZ TEŻ: Atak zimy w Polsce! Sprawdź, gdzie będzie minus 16 stopni [PROGNOZA POGODY]

- Dziwię się tylko, że osoby, które miały czas nagrywać zdarzenie nie odgoniły agresywnych psów - przyznaje ksiądz Zbigniew Stanios, kustosz sanktuarium, w rozmowie z Radiem Kielce.

Sanktuarium w Kałkowie cieszy się dużą popularnością. Na terenie znajduje się mini zoo, z którego pochodzą zwierzęta wykorzystane w tegorocznej żywej szopce. Incydent z psami sprawił, że zwierzaki okres poświąteczny spędzą w bezpiecznych zagrodach. Owieczka przeżyła, ale ma za sobą niezwykle stresujące doświadczenie.

CZYTAJ TEŻ: Groza pod Chęcinami! Niedoszły SAMOBÓJCA w płonącym domu!

Zakaz lepienia bałwanów. Dlaczego białoruska milicja walczy z bałwanami? Komentarz Adama Federa [WIDEO] .