Kulisy śmiertelnego wypadku

Makabra w czasie rodzinnej wycieczki! Dwie kobiety nie żyją, dwie osoby walczą o życie [NOWE FAKTY, ZDJĘCIA]

2024-04-18 20:06

Dwie osoby nie żyją, a osiem zostało rannych, w tym dwie ciężko - to bilans wypadku w Beszowej pod Staszowem. Dzień po tragedii, do której doszło w środę, 17 kwietnia, wiemy, że ofiary zdarzenia to: 62-latka z busa i 74-latka z audi. Jak wstępnie informuje policja, kierujący pierwszy pojazdem 68-latek, którym jechała rodzinna wycieczka, zjechał na przeciwny pas ruchu.

Beszowa. Śmiertelny wypadek w czasie rodzinnej wycieczki

Rodzinna wycieczka zakończyła się śmiertelnym wypadkiem, do którego doszło w Beszowej pod Staszowem. Na drodze krajowej nr 79 zderzyły się bus i osobowe audi, w wyniku czego zginęły dwie osoby, a 8 innych zostało rannych, w tym dwie ciężko. Jak wstępnie informuje policja w rozmowie z PAP, 68-letni kierujący busem marki Renault zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu, którym z przeciwnego kierunku podróżował osobowym audi 52-latek. Po czołowym zderzeniu audi otarło się jeszcze o przejeżdżające obok BMW, ale jego kierowcy nic się nie stało.

W wyniku wypadku na miejscu zginęły: 62-letnia pasażerka busa i 74-latka z audi. Dwie inne osoby, najciężej ranne, zabrał z miejsca zdarzenia śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pozostałych sześcioro rannych do szpitali przetransportowały karetki. Busem podróżowali uczestnicy rodzinnej wycieczki.

Wypadek na Ostrobramskiej. Zderzyły się trzy auta

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki