WWW PILNE2.jpg

i

Autor: Autor: SE WWW PILNE2.jpg

Szok!

Makabra w Kielcach. Zwęglone zwłoki trzech osób w spalonej altanie! Na miejscu prokurator

2023-07-08 11:51

Wstrząsający pożar w Kielcach. Strażacy gaszący płonącą altanę znaleźli spalone ciała trzech osób. Do makabrycznego zdarzenia doszło przed północą w nocy z piątku na sobotę (7/8 lipca). Do tragedii doszło na terenie ogródków działkowych „Narcyz” przy ul. Leśniówki. Na miejscu pracuje policja pod nadzorem prokuratora. Co wiemy o tej tragedii?

Kielce. Zwęglone zwłoki trzech osób w spalonej altanie działkowej

Tragedia rozegrała się w środku nocy. Ktoś zawiadomił strażaków o płonącej altanie działkowej. Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży. Po ugaszeniu pożaru zaczęli przeszukiwać pogorzelisko. Wtedy dokonali makabrycznego odkrycia. - Podczas oględzin miejsca zdarzenia ujawniono ciała trzech osób. Na razie nie znamy ich tożsamości – przekazała w rozmowie z „Super Expressem” mł. asp. Małgorzata Perkowska – Kiepas z komendy miejskiej policji w Kielcach. Jak dodała, technicy kryminalistyki i biegły z zakresu pożarnictwa prowadzili oględziny do 2 w nocy. Nad ranem prace zostały wznowione. Na miejscu pracuje też prokurator.

Teraz wyjaśnieniem okoliczności śmierci trzech osób zajmą się śledczy. Konieczne będzie ustalenie w jaki sposób doszło do pożaru. Na razie nie znamy dalszych szcegółów. Sledczy cały yczas pracująna miejscu tragedii.

Sonda
Czy byłeś kiedyś świadkiem pożaru?
Nasi Partnerzy polecają