Szpital MSWiA w Kielcach. Kibic oglądał mecz mundialu w trakcie zabiegu

i

Autor: Szpital MSWiA w Kielcach / Facebook Szpital MSWiA w Kielcach. Kibic oglądał mecz mundialu w trakcie zabiegu.

Mundial na sali operacyjnej

Niezwykła sytuacja podczas zabiegu. W tym szpitalu chciałby się leczyć każdy kibic!

2022-11-28 9:43

W takim szpitalu chciałby leczyć się każdy kibic! Trwa mundial w Katarze, ale choroba nie wybiera, nawet wśród piłkarskich kibiców. Szpital MSWiA w Kielcach dba jednak o swoich pacjentów na tyle, że nawet w trakcie zabiegu mogą oni śledzić najważniejsze rozgrywki na świecie.

Mundial na sali operacyjnej. Kibic oglądał mecz podczas zabiegu

Jan Paweł II mawiał, że "ze wszystkich rzeczy nieważnych piłka nożna jest najważniejsza." Sytuacja z Kielc pokazała prawdziwość tych słów. Od 20 listopada oczy wszystkich piłkarskich kibiców na świecie są zwrócone na Katar. Tam do 18 grudnia trwać będą piłkarskie mistrzostwa świata. Turniej budzi spore emocje nie tylko ze względu na sprawy boiskowe. Również Polacy z olbrzymią uwagą śledzą mundial w Katarze, ponieważ wśród 32 drużyn są też biało-czerwoni.

U siebie, u znajomych, w pubach lub specjalnych strefach kibica. Miejsc do oglądania mundialu w Katarze jest wiele. Wśród nich jest też... szpital. Pewien mężczyzna, pacjent szpitala MSWiA w Kielcach, w tym nietypowym miejscu śledził mecz Walia - Iran, który miał miejsce w piątek (25 listopada). Tą nietypową transmisją szpital MSWiA w Kielcach pochwalił się w mediach społecznościowych.

- U nas pacjenci to dopiero mają serwis. Wszyscy panowie w znieczuleniu podpajęczynówkowym są zachwyceni - napisano na profilu placówki na Facebooku.

Sonda
Czy Polacy wyjdą z grupy na Mundialu w Katarze?
REAKCJA polskich dziennikarzy na OBRONĘ KARNEGO przez Szczęsnego. Vlog POLSKA - ARABIA
Nasi Partnerzy polecają