Elżbieta z Rolnik szuka żony

i

Autor: materiały prasowe TVP Elżbieta z Grabkowa szuka miłości w programie TVP "Rolnik szuka żony". Kim jest energiczna rolniczka ze Świętokrzyskiego?

Życie boleśnie ją doświadczyło. Czy Elżbieta ze Świętokrzyskiego znajdzie miłość w "Rolnik szuka żony"?

2021-09-20 13:26

Elżbieta ze Świętokrzyskiego to jedna z bohaterek najnowszego sezonu programu TVP "Rolnik szuka żony". Rolniczka z Grabkowa ma już za sobą dwa nieudane małżeństwa, dlatego teraz bardzo poważnie podchodzi do kwestii związku. Czy dzięki udziałowi w "Rolnik szuka żony" odnajdzie partnera, z którym spędzi resztę życia? Zobaczcie, kim jest Elżbieta ze Świętokrzyskiego - energiczna rolniczka z nowego sezonu "Rolnik szuka żony" TVP.

Elżbieta z "Rolnik szuka żony"

Elżbieta z Grabkowa w Świętokrzyskiem to jedna z bohaterek "Rolnik szuka żony", którą poznaliśmy już w pilotażowym odcinku programu. 56-letnia rolniczka szuka partnera, z którym mogłaby spędzić resztę życia. Czy uda jej się znaleźć miłość? Podczas pilotażowego odcinka Elżbieta od razu wzbudziła sympatię widzów, fani byli wówczas pewni, że dostanie wiele listów. - Kobieta z klasą! Mega atrakcyjna babka! - skomentowała w mediach społecznościowych Magdalena. Po pierwszym odcinku "Rolnik szuka żony" pozytywne emocje trochę opadły, a widzowie dostrzegli drugą naturę Elżbiety. - Niby dojrzała doświadczona kobietą a tak naprawdę wścibska , nietaktowna i głupio-mądra . Oczywiście ze nie szuka Pana i Władcy jak to określiła, bo szuka zwykłego jelenia którym mogłaby pomiatać na prawo i lewo. Sorry ale ja właśnie tak to widzę - komentują fani programu w mediach społecznościowych.

Zobaczcie w naszej galerii, kim jest i czym się zajmuje rolniczka ze Świętokrzyskiego, która zdecydowała się na udział w programie "Rolnik szuka żony" TVP - KLIKNIJCIE W ZDJĘCIE PONIŻEJ

Przeczytaj także: "Rolnik szuka żony". Zjawiskowa Kamila olśniewa urodą. Widzom opadły szczęki! Kim jest i czym się zajmuje rolniczka z Mazowsza?

Spis treści

  1. Elżbieta z "Rolnik szuka żony"
  2. Kim jest Elżbieta w "Rolnik szuka żony"? Życie boleśnie ją doświadczyło
  3. Elżbieta ze Świętokrzyskiego w "Rolnik szuka żony" - czym się zajmuje?
  4. Jakiego mężczyzny szuka Elżbieta z "Rolnik szuka żony"?

Kim jest Elżbieta w "Rolnik szuka żony"? Życie boleśnie ją doświadczyło

Elżbieta to energiczna, 56-letnia blondynka. Ma 164 cm wzrostu i niebieskie oczy. Uwielbia pracę w ogrodzie, a do roślin ma naprawdę dobrą rękę. Choć życie boleśnie ją doświadczyło - ma za sobą dwa nieudane małżeństwa, dlatego teraz bardzo poważnie podchodzi do kwestii związku. Po pilotażowym odcinku, widzowie od razu pokochali Elżbietę, która wydała im się bardzo ciepłą i sympatyczną kobietą z klasą.

  • - Najfajniejsza kandydatka, w ogóle najlepsza postać z tych pokazywanych. Inteligentna, z ikrą, ciepła i dojrzała. I piękna do tego - uważa Sylwia.
  • - Imponuje mi jako kobieta, piękna, energiczna i inteligenta oby ten przykry los wkrótce jej się odwrócił - dodaje Agnieszka.

Entuzjazm co do jej osoby trochę zgasł po pierwszym odcinku, w którym Elżbieta czytała listy od potencjalnych kandydatów na męża. - Nie z jednego pieca chleb jadła, wyrachowana wydra. Współczuje wybranym kandydatom. Oby trafiła na równego sobie - uważa jeden z fanów programu. - Ale wybredna - dodaje inna fanka.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony". Stanisław z Wielkopolski mieszka jak szlachcic. Fanki zachwycone pięknym domem!

Elżbieta ze Świętokrzyskiego w "Rolnik szuka żony" - czym się zajmuje?

Elżbieta ze wsi Grabków (województwo świętokrzyskie) prowadzi ekologiczną plantację truskawek. Jest kobietą odważną, która ceni sobie niezależność, potrafi konsekwentnie dążyć do celu i doskonale wie, czym jest ciężka praca. Jej największą siłą i radością są dzieci. Dwoje z nich założyło już swoje rodziny, natomiast najmłodsza córka, Wiktoria, studiuje i bardzo wspiera mamę w podejmowanych przez nią decyzjach. Wolny czas spędza w ogrodzie, nad stawem, ważny jest dla niej kontakt z naturą i ma jeszcze mnóstwo marzeń, które chciałaby spełnić.

Jakiego mężczyzny szuka Elżbieta z "Rolnik szuka żony"?

Elżbieta ma jeszcze wiele planów na przyszłość. Wysoki, szpakowaty dżentelmen to mężczyzna, który mógłby zwrócić jej uwagę. Chciałaby, aby potrafił cieszyć się razem z nią z drobnych rzeczy, aby obdarzył ją uczuciem i pozwolił wreszcie poczuć się bezpieczną. Nie ma wielkich wymagań, ceni szacunek do drugiego człowieka i twierdzi, że podstawą związku jest prawdziwa i szczera przyjaźń. Widzowie życzą Elżbiecie, by dostała jak najwięcej listów i przeszła dzięki temu do kolejnego etapu programu. Fani mają nadzieję, że "Rolnik szuka żony" przyniesie mieszkance Grabkowa miłość i szczęście. - Piękna i sympatyczna kobieta. Oby znalazła miłość i szczęście - komentuje Joanna.

Ania i Grzegorz z "Rolnik szuka żony" budują dom