"Rolnik szuka żony". Tak mieszka Stanisław z Wielkopolski. "Na bogato, jak szlachcic"

2021-09-20 12:32
Stanisław z Rolnik szuka żony
Autor: materiały prasowe TVP "Rolnik szuka żony". Stanisław z Wielkopolski mieszka w pięknym dworku

Wśród uczestników 8 sezonu "Rolnik szuka żony" TVP znalazł się rolnik z Wielkopolski. 26-letni Stanisław od razu wpadł w oko żeńskiej części widowni. - Ale ciacho! Ma uroczy uśmiech - komentują fanki i mocno trzymają kciuki, by udało mu się znaleźć miłość w programie. Wrażenie na widzach zrobił także dom 26-latka: piękny dworek w stylu szlacheckim. Kim jest i czym zajmuje się Stanisław z Wielkopolski? Zobaczcie!

Stanisław z "Rolnik szuka żony"

Stanisław to 26-letni rolnik z Wielkopolski, który postanowił szukać miłości w "Rolnik szuka żony". Już podczas premiery pierwszego, pilotażowego odcinka programu TVP od razu zyskał sympatię widzów. Dostał ponad 160 listów od potencjalnych kandydatek na żonę. Wśród nich nie znalazł na razie żadnej, którą mógłby nazwać swoją faworytką. Stanisław ma za to bardzo dużo fanek w mediach społecznościowych. Panie zachwycają się nie tylko jego wyglądem i charakterem, ale także... przepięknym domem. - Mieszka na bogato, jak jakiś szlachcic - komentuje dom Stanisława Karolina, fanka programu "Rolnik szuka żony".

Kim jest i czym się zajmuje 26-latek z Wielkopolski? Zobaczcie szczegóły i zdjęcia w naszej galerii - KLIKNIJCIE W ZDJĘCIE PONIŻEJ

Przeczytaj także: "Rolnik szuka żony". Kamila z Mazowsza olśniewa urodą. "Aż niemożliwe, że jest sama"

Spis treści

  1. Stanisław z "Rolnik szuka żony"
  2. Kim jest Stanisław z Wielkopolski - bohater "Rolnik szuka żony"?
  3. Wielkopolska: tu mieszka Stanisław z "Rolnik szuka żony". Ma piękny dom!
  4. Jakiej kobiety szuka Stanisław w programie TVP?

Kim jest Stanisław z Wielkopolski - bohater "Rolnik szuka żony"?

Stanisław ma 26-lat, 195 wzrostu, niebieskie oczy i ciemne włosy. Widzowie programu zgodnie przyznają, że jest bardzo przystojnym mężczyzną. Niektóre fanki nie kryją, że bardzo wpadł im w oko. Gdy tylko zapowiedziano udział Stanisława w programie, pod jego zdjęciami w mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo komentarzy.

  • - Ale ciacho! - skomentowała Ewelina.
  • - Szkoda, że mam męża - zażartowała Justyna.
  • - Lecę po kartkę ,długopis i biorę się za pisanie listu - dodała Wiktoria.

Stanisław spodobał się widzom "Rolnik szuka żony" nie tylko ze względu na swój wygląd, ale również charakter. - Ale fajny facet - przystojny, inteligentny, nie narzucający kobiecie pracy na roli - skomentowała Patrycja.

Przeczytaj także o innych uczestnikach 8 edycji programu "Rolnik szuka żony": Rolnik szuka żony 8: Poznaj kandydatki i kandydatów do nowego sezonu programu! [GALERIA]

Stanisław ma liczące już 300 hektarów gospodarstwo w Wielkopolsce nastawione na produkcję warzyw, pszenicy oraz kukurydzy. Chce je rozwijać, ponieważ jest mężczyzną bardzo pracowitym, zdyscyplinowanym, który dużo od siebie wymaga. Jego pasją jest lotnictwo, a czas wolny spędza bardzo aktywnie.

Wielkopolska: tu mieszka Stanisław z "Rolnik szuka żony". Ma piękny dom!

Duże wrażenie na widzach zrobił nie tylko sam Stanisław, ale także jego dom. Rolnik mieszka w pięknym dworku na terenie Wielkopolski. Niektórym fanom dom skojarzył się ze szlacheckim dworkiem niczym z "Pana Tadeusza". - Pokazanie domu zdecydowanie zwiększyło jego szanse - zażartowała w mediach społecznościowych Anna.

Jakiej kobiety szuka Stanisław w programie TVP?

26-letni rolnik był już wcześniej zaręczony, niestety związek nie przetrwał. Dlatego w programie chciałby poznać dziewczynę, która, nawet jeśli miałaby realizować się zawodowo, zechce przeprowadzić się do niego. Stanisław lubi kobiety wysokie i szczupłe, preferuje brunetki. Partnerka mogłaby być starsza od niego, nawet o 3 lata. Jak zadeklarował w programie, gdyby była po rozwodzie, nie byłby to dla niego duży problem, ale jednak preferowałby, aby partnerka miała „czystą kartę”. Stanisław zwraca uwagę na drobne gesty, ceni wrażliwość i empatię.

Ania i Grzegorz z "Rolnik szuka żony" budują dom
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE