"Rolnik szuka żony". Stanisław z Wielkopolski mieszka jak szlachcic. Fanki zachwycone pięknym domem!

2021-04-07 14:55 Marta Zalewska

Wśród uczestników 8 sezonu "Rolnik szuka żony" TVP znalazł się rolnik z Wielkopolski. 26-letni Stanisław od razu wpadł w oko żeńskiej części widowni. - Ale ciacho! Ma uroczy uśmiech - komentują fanki i mocno trzymają kciuki, by udało mu się znaleźć miłość w programie. Wrażenie na widzach zrobił także dom 26-latka: piękny dworek w stylu szlacheckim. Kim jest i czym zajmuje się Stanisław z Wielkopolski? Zobaczcie!

Stanisław to 26-letni rolnik z Wielkopolski, który postanowił szukać miłości w "Rolnik szuka żony". Już podczas premiery pierwszego, pilotażowego odcinka programu TVP od razu zyskał sympatię widzów. Fani (głównie panie) zachwycają się nie tylko jego wyglądem i charakterem, ale także... przepięknym domem. Kim jest i czym się zajmuje 26-latek z Wielkopolski? Zobaczcie szczegóły i zdjęcia w naszej galerii poniżej:

Spis treści

  1. Kim jest Stanisław z Wielkopolski - bohater "Rolnik szuka żony"?
  2. Wielkopolska: tu mieszka Stanisław z "Rolnik szuka żony". Ma piękny dom!
  3. Jakiej kobiety szuka Stanisław w programie TVP?

Kim jest Stanisław z Wielkopolski - bohater "Rolnik szuka żony"?

Stanisław ma 26-lat, 195 wzrostu, niebieskie oczy i ciemne włosy. Widzowie programu zgodnie przyznają, że jest bardzo przystojnym mężczyzną. Niektóre fanki nie kryją, że bardzo wpadł im w oko. Pod zdjęciami Stanisława w mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo komentarzy.

  • - Ale ciacho! - skomentowała Ewelina.
  • - Szkoda, że mam męża - zażartowała Justyna.
  • - Lecę po kartkę ,długopis i biorę się za pisanie listu - dodała Wiktoria.

Stanisław spodobał się widzom "Rolnik szuka żony" nie tylko ze względu na swój wygląd, ale również charakter. - Ale fajny facet - przystojny, inteligentny, nie narzucający kobiecie pracy na roli - skomentowała Patrycja.

Przeczytaj także o innych uczestnikach 8 edycji programu "Rolnik szuka żony": Rolnik szuka żony 8: Poznaj kandydatki i kandydatów do nowego sezonu programu! [GALERIA]

Stanisław ma liczące już 300 hektarów gospodarstwo w Wielkopolsce nastawione na produkcję warzyw, pszenicy oraz kukurydzy. Chce je rozwijać, ponieważ jest mężczyzną bardzo pracowitym, zdyscyplinowanym, który dużo od siebie wymaga. Jego pasją jest lotnictwo, a czas wolny spędza bardzo aktywnie.

Wielkopolska: tu mieszka Stanisław z "Rolnik szuka żony". Ma piękny dom!

Duże wrażenie na widzach zrobił nie tylko sam Stanisław, ale także jego dom. Rolnik mieszka w pięknym dworku na terenie Wielkopolski. Niektórym fanom dom skojarzył się ze szlacheckim dworkiem niczym z "Pana Tadeusza". - Pokazanie domu zdecydowanie zwiększyło jego szanse - zażartowała w mediach społecznościowych Anna.

Jakiej kobiety szuka Stanisław w programie TVP?

26-letni rolnik był już wcześniej zaręczony, niestety związek nie przetrwał. Dlatego w programie chciałby poznać dziewczynę, która, nawet jeśli miałaby realizować się zawodowo, zechce przeprowadzić się do niego. Stanisław lubi kobiety wysokie i szczupłe, preferuje brunetki. Partnerka mogłaby być starsza od niego, nawet o 3 lata. Jak zadeklarował w programie, gdyby była po rozwodzie, nie byłby to dla niego duży problem, ale jednak preferowałby, aby partnerka miała „czystą kartę”. Stanisław zwraca uwagę na drobne gesty, ceni wrażliwość i empatię.

Ania i Grzegorz z "Rolnik szuka żony" budują dom
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE