Założył dwa łożyska na przyrodzenie

i

Autor: SHUTTERSTOCK, PIXABAY

Lepiej tego nie powtarzaj w domu!

Świętokrzyskie. Założył dwa łożyska na przyrodzenie! Konieczna była pomoc strażaków

2023-02-28 19:05

Bohaterem tego artykułu jest mieszkaniec powiatu staszowskiego w Świętokrzyskiem, który ryzykował utratę swoich klejnotów! Nie chodzi jednak o kamienie szlachetne, ale przyrodzenie, na które śmiałek nałożył dwa metalowe łożyska. Sytuacja zrobiła się naprawdę niebezpieczna, bowiem organ zaczął puchnąć! Brak dopływu krwi mógł spowodować martwicę. Do akcji ruszyli strażacy.

Świętokrzyskie. Założył na przyrodzenie dwa łożyska. Niecodzienna akcja strażaków

O szokującej sprawie donosi "Echo Dnia". Jak czytamy, pewien mieszkaniec powiatu staszowskiego w połowie lutego postawił na nogi miejscowych strażaków. Ci musieli interweniować, bowiem mężczyzna założył na swoje przyrodzenie dwa metalowe łożyska. Sytuacja 35-latka była nie do pozazdroszczenia! - Męski organ spuchł i mogło dojść do zatrzymania krążenia, a w efekcie do martwicy - opisuje "Echo". Na szczęście strażacy dysponowali sprzętem do tak skomplikowanych działań. Z pomocą piły tarczowej przecięli metal i uwolnili przyrodzenie mężczyzny. Z pewnością uratowali organ przed przykrymi konsekwencjami.

To nie jedyny taki przypadek w ostatnim czasie. Pewien 54-latek z Kołobrzegu założył na swoje przyrodzenie metalowe obręcze. W tym przypadku również konieczna była pomoc strażaków. - Kołobrzeżanin trafił następnie do szpitala, gdzie jego już uwolnionym, ale nieco obolałym narządem zaopiekowali się lekarze - pisaliśmy 19 lutego.

Sonda
Czy zakładałeś kiedykolwiek jakiś przedmiot na swoje przyrodzenie?
Penisy i waginy z katowickiej piekarni robią furorę!
Nasi Partnerzy polecają