Szokujące sceny przed biurem Zbigniewa Ziobry! SZAMOTANINA policji z asystentką posła!

2021-01-25 9:11 tom
Szokujące sceny pod biurem Zbigniewa Ziobry! SZAMOTANINA policji z asystentką posła!
Autor: Małgorzata Marenin strona oficjalna - Facebook Szokujące sceny pod biurem Zbigniewa Ziobry! SZAMOTANINA policji z asystentką posła!

23 stycznia przed biurem Zbigniewa Ziobry na ulicy Warszawskiej w Kielcach odbył się kolejny protest kobiet, w którym wzięło udział kilkanaście osób. Nie obyło się bez kontrowersji. Organizatorka manifestacji, a zarazem asystentka posła Lewicy Andrzeja Szejny Małgorzata Marenin ma za sobą nieprzyjemne zdarzenie z policją w roli głównej. W pewnym momencie jeden z funkcjonariuszy chciał zatrzymać kobietę, ale nie podał jej podstawy prawnej. Sytuacja przerodziła się w małą szamotaninę, na nagraniu widać, jak policjant szarpie za ramię Małgorzaty Marenin i usiłuje doprowadzić ją do radiowozu, mimo że wciąż nie wiadomo, co jest powodem interwencji.

W sobotniej manifestacji wzięło udział kilkanaście osób. Strajk kobiet odbył się przed biurem poselskim Zbigniewa Ziobry. Uczestnicy mieli ze sobą tzw. "ścianę wstydu" - listę wypunktowanych zarzutów w stronę ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego. Protestujące osoby zarzuciły Ziobrze przede wszystkim cenzurę internetu, nepotyzm, a także niewłaściwe traktowanie sędziów, zwłaszcza tych "niepokornych". Protest trwał ok. godziny, a manifestującym towarzyszyła grupa policjantów, która obstawiała teren biura poselskiego. W pewnym momencie doszło do scysji między jednym z funkcjonariuszy a organizatorką protestu Małgorzatą Marenin.

ZOBACZ TEŻ: 33-latka stalkerką? Swoją ofiarę upatrzyła sobie W TELEWIZJI!

- Jesteście po prostu nienormalni! Proszę mnie puścić! Jaka jest podstawa prawna? - mówiła wzburzona Małgorzata Marenin.

Podczas interwencji policjant straszył asystentkę posła Szejny kajdankami i gazem łzawiącym. Małgorzata Marenin zapowiedziała natomiast, że zgłosi naruszenie nietykalności ze strony policji. Ostatecznie jednak policjant odstąpił od jakichkolwiek czynności.

ZOBACZ TEŻ: Brutalny atak BEZ POWODU! Złamał nos starszemu mężczyźnie ZA NIC!

Kętrzyn. Uszkodził auto na parkingu. Policja szuka sprawcy