Wyrodna wnuczka! Wspólnie z konkubentem NAPADŁA I OKRADŁA własną babcię!

2021-02-23 18:53 tom
Wyrodna wnuczka! Wspólnie z konkubentem NAPADŁA I OKRADŁA własną babcię!
Autor: Pixabay Wyrodna wnuczka! Wspólnie z konkubentem NAPADŁA I OKRADŁA własną babcię!

To było przestępstwo "na wnuczkę", ale zupełnie inne niż te, które zwykle nazywamy tym określeniem. Tym razem personalia wnuczki okazały się prawdziwe, kobieta, wraz z partnerem złożyła wizytę własnej babci. 94-letnia seniorka jednak nie będzie dobrze wspominać odwiedzin. W pewnym momencie mężczyzna zażądał od niej pieniędzy, gdy kobieta chciała odliczyć gotówkę, konkubent wnuczki wyrwał jej pieniądze! Po chwili do ataku dołączyła również i kobieta, która zaczęła szarpać i wykręcać dłonie swojej babci. Łupem pary napastników padło 2400 zł, oboje szybko zostali złapani przez policję.

Do bulwersującego zdarzenia doszło na terenie gminy Wodzisław. 94-letnia seniorka zgłosiła, że została napadnięta przez własną wnuczkę oraz jej konkubenta! Para, oboje w wieku 42-lat, odwiedziła starszą kobietę w jej domu, ale atmosfera wizyty nie była przyjazna, bardzo szybko okazało się, że goście mają niecne zamiary wobec 94-letniej babci kobiety. Najpierw "do akcji" wkroczył mężczyzna, który zażądał od 94-latki pieniędzy za... podwiezienie wnuczki.

CZYTAJ TEŻ: Dramat mieszkańca Kielc. Oglądał TVP INFO godzinami, aż zepsuł mu się telewizor!

- Kobieta wyjęła z kieszeni plik banknotów, a 42-latek widząc pieniądze, wyrwał je z rąk staruszki i uciekł. W tej samej chwili do 94-latki podeszła jej 42-letnia wnuczka, która szarpiąc ją i wykręcając dłonie, odebrała jej kolejny plik banknotów. W sumie łupem zbójeckiej pary padło 2400 złotych. Seniorka o zaistniałej sytuacji natychmiast powiadomiła policję - relacjonuje Michał Kwieciński, oficer prasowy jędrzejowskiej policji.

Szybka reakcja starszej pani sprawiła, że policjanci mogli działać błyskawicznie. Poszukiwania sprawców napadu okazały się skuteczne - mundurowi obstawili wszystkie drogi w okolic, by wypatrzyć samochód, w którym poruszała się para 42-latków. Dzięki skoordynowanej akcji, mężczyzna został zatrzymany, ale wtedy plan sprawców wyszedł na jaw. Para napastników postanowiła się rozdzielić.

- Jego partnerki jednak w pojeździe nie było. Tej samej nocy kobieta została zatrzymana w podjędrzejowskiej miejscowości, gdzie z pomocą przypadkowo zatrzymanego kierowcy próbowała dotrzeć do miejsca zamieszkania - informuje Michał Kwieciński.

Wyrodna wnuczka i jej konkubent noc spędzili w mało romantycznych okolicznościach: w celi policyjnego aresztu. Konsekwencją napadu na 94-letnią bezbronną babcię kobiety może być nawet 12-letnia odsiadka w więzieniu!

ZOBACZ: Usłyszała ciche piszczenie z reklamówki wrzuconej DO RZEKI! 7-tygodniowy szczeniak URATOWANY! [ZDJĘCIA]

Brakujący przystanek autobusowy na Żeraniu