Chwile GROZY w Koszalinie. Pijany "terrorysta" groził, że WYSADZI stację benzynową! [ZDJĘCIA]

Przyszedł na stację benzynową i zażądał butelki wódki i nie chciał za nią zapłacić. Później rozlał paliwo i groził jego podpaleniem. Był kompletnie pijany. Pracownicy stacji zaalarmowali służby.

Do groźnego incydentu doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek na stacji benzynowej przy ulicy Gnieźnieńskiej w Koszalinie. Pijany mężczyzna zażądał butelki wódki, nie chcąc za nią zapłacić. Był agresywny. Gdy pracownicy stacji zareagowali, wybiegł na zewnątrz, wyciągnął z dystrybutorów kilka węży, rozlał blisko 400 litrów oleju napędowego i groził, że go podpali i wysadzi stację benzynową w powietrze. Nie przewidział tylko, że olej napędowy, w przeciwieństwie do benzyny, nie pali się.

- To było realne zagrożenie, gdyż mężczyzna miał papierosa w ustach - mówi Monika Kosiec z koszalińskiej policji. - Gdyby to była benzyna, mogłoby dojść do wybuchu.

Pracownicy stacji, w obawie o bezpieczeństwo, użyli przycisku antynapadowego. Na miejsce przyjechała policja.

Mężczyzna wciąż zachowywał się bardzo agresywnie, także wobec policjantów, wobec których używał wyzwisk i gróźb. Napastnik został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Okazał się nim 44-letni mieszkaniec powiatu sławieńskiego. Gdy wytrzeźwieje, usłyszy zarzuty.

Pomóżcie złapać bandziorów

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.