Demolka w Rymaniu. Kobieta, która wjechała w stację paliw była pod wpływem! Jej tłumaczenie szokuje!

2021-03-02 11:22 Bogdan Stech PAP
Demolka w Rymaniu. Kobieta, która wjechała w stację paliw był pod wpływem! Jej tłumaczenie szokuje!
Autor: @OficjalnyStojaStargard/FACEBOOK Demolka w Rymaniu. Kobieta, która wjechała w stację paliw był pod wpływem! Jej tłumaczenie szokuje!

Prokuratura Rejonowa w Kołobrzegu chce trzymiesięcznego aresztowania kobiety, która samochodem wjechała w budynek stacji paliw w Rymaniu – poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koszalinie Ryszard Gąsiorowski. 37-latce przedstawiono trzy zarzuty. Na jaw wychodzą kolejne, szokujące szczegóły sprawy.

37-letnia kobieta około północy z soboty na niedzielę wjechała w budynek stacji paliw w Rymaniu (woj. zachodniopomorskie), gdy na miejscu byli już policjanci wezwani do interwencji przez obsługę obiektu. Mimo próby jej zatrzymania, oddanych przez policję strzałów, kobieta odjechała srebrnym bmw i sama zgłosiła się do jednego z komisariatów policji w oddalonym o ponad 40 km Koszalinie. Została zatrzymana.

Jak nieoficjalnie dowiedziała się PAP kobieta miała mówić śledczym, że czuła się zagrożona, śledzona i że ktoś za nią jechał, dlatego zjechała na stację paliw. W budynek wjechała specjalnie, by policja zajęła się jej sprawą. Tych funkcjonariuszy, którzy przyjechali na interwencję, uznała za "przebierańców". Wyjaśniła, że w podróży do Polski towarzyszył jej kolega, bo ona ma zakaz prowadzenia pojazdów na terenie Niemiec i w tym kraju to on musiał być kierowcą. Mówiła, że obawia się swojego partnera, który pozostał w Holandii.

PRZECZYTAJ TAKŻE >>> 37-latka ze stacji w Rymaniu przejechała 60 km i SAMA ZGŁOSIŁA się na policję! NOWE FAKTY w sprawie awantury na stacji benzynowej [FOTO, WIDEO]

Z kolei radio RMF FM podało, że wyniki padań krwi kobiety wskazują, że była pod wpływem marihuany i amfetaminy. Jak ustaliło RMF FM stężenie amfetaminy było dość wysokie, co może wskazywać na przyjęcie dużej dawki narkotyku. 

Kobieta zdemolowała w środku nocy stację benzynową w Rymaniu. Padły strzały