Gigantyczny POŻAR w Koszalinie. Płonie złomowisko, słychać WYBUCHY

i

Autor: archiwum se.pl Seryjny podpalacz w końcu wpadł! 21-latek podkładał ogień w stodołach i pustostanach

Gigantyczny POŻAR w Koszalinie. Płonie złomowisko, słychać WYBUCHY [WIDEO]

2020-01-16 18:57

Wielki pożar złomowiska w Koszalinie w Zachodniopomorskiem. Ogień trawi wraki samochodów oraz halę magazynową przy ulicy Szczecińskiej. Z szalejącymi płomieniami walczy czternaście zastępów straży pożarnej. Jak ustalił reporter Super Expressu, nie ma osób poszkodowanych.

Do pożaru doszło w czwartek, 16 stycznia w godzinach wieczornych. Z niewyjaśnionych przyczyn zapaliły się samochody zgromadzone na złomowisku. Jak relacjonują mieszkańcy, w mieście słychać wybuchy - to najprawdopodobniej opony starych samochodów.

- Pożar trwa, na miejscu pracuje 14 zastępów straży pożarnej - przekazał w rozmowie z Super Expressem mł. bryg. Piotr Skrzypiński z Komendy Miejskiej PSP w Koszalinie. Jak dodaje, pożarem objęte są wraki pojazdów, które znajdują się w pobliżu hali, która również stoi w ogniu. Strażacy gaszą płomienie i bronią sąsiedniego budynku schładzając go wodą.

Jak ustalił reporter SE, budynki zostały odłączone od zasilania, nie ma też informacji o rannych.

Na miejscu jest właściciel złomowiska, który przekazał, że w rejonie nie powinny znajdować się żadne osoby postronne. Utrudnienia czekają również kierowców, ul. Szczecińska w Koszalinie (fragment DK 6) jest zablokowana.