Skradzionego w 2016 roku z terytorium Niemiec volkswagena transportera 22 lipca odzyskali funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Kołobrzegu w trakcie kontroli drogowej na terenie tego miasta.
Autor: Materiały prasoweW Kołobrzegu odzyskano skradzione cztery lata temu w Niemczech auto
Wartość pojazdu oszacowano na 15 tys. zł.
Miał widoczne ślady ingerencji w polu numerycznym VIN.
Właściciel volkswagena został przesłuchany w charakterze świadka, a samochód zabezpieczony na terenie Placówki Straży Granicznej w Kołobrzegu, która prowadzi postępowanie w tej sprawie.
Na Podlasiu spłonął dom wyremontowany w programie Katarzyny Dowbor. Matka i dwóch synów stracili dach nad głową