Koszalin Hot16Challenge. Rapuje Politechnika i Filharmonia. Zobacz te niezwykłe wykonania!

i

Autor: materiały prasowe Koszalin Hot16Challenge. Rapuje Politechnika i Filharmonia. Zobacz te niezwykłe wykonania!

Koszalin Hot16Challenge. Rapuje Politechnika i Filharmonia. Zobacz te niezwykłe wykonania!

2020-05-22 12:38

Hot 16 Challenge 2 to kolejna odsłona popularnego wyzwania internetowego, które podbiło cały kraj! Lista kolejnych artystów, którzy dołączyli do wyzwania wydłuża się z godziny na godzinę. Początkowo akcja była kierowana do osób związanych z hip-hopem, teraz swoje raperskie numeru publikują także muzycy, którzy reprezentują zupełnie inny styl muzyczny, np. Dawid Podsiadło czy Daria Zawiałow, ale także osoby zupełnie nie związane ze sceną muzyczną, np. znany radca prawny Marcin Matczak, znany teraz także jako tata Maty czy prezydent Polski Andrzej Duda z utworem Ostry cień mgły.

Podobnie jest w Koszalinie. 

Rektor elekt Politechniki Koszalińskiej dr hab. Danuta Zawadzka, prof. PK i prorektor ds. studenckich dr hab. inż. Tomasz Królikowski, prof. PK, odpowiedzieli na wyzwanie rzucone przez Normana Łozinskiego i dołączyli do koszalińskiej edycji #hot16challenge2.

Wspólnie z przyjaciółmi wzięli udział w raperskiej przygodzie, której rezultatem jest ten premierowy materiał.

PRZECZYTAJ TAKŻE >>> W Kołobrzegu walczą z 5G. Chcą też wyłączenia Wi-Fi w szkołach

Z kolei dyrektor Filharmonii Koszalińskiej im. Stanisława Moniuszki Robert Wasilewski odpowiedział na wyzwanie Politechniki Koszalińskiej w ramach akcji na rzecz służby zdrowia #hot16challenge2.

Sam wystąpił w roli "rapera" oraz stworzył muzykę. Słowa napisała jego żona Małgorzata Kobylarz-Wasilewska.

Efekt jest niezwykły! Zobaczcie sami.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Hot 16 Challenge 2 połączono z akcją charytatywną. Występujący artyści zachęcają do wzięcia udziały w zbiórce na rzecz pracowników służby zdrowia i walki z koronawirusem. 

Do zbiórki może dołączyć każdy. Link znajduje się >>TUTAJ<<

Czy zdałbyś test na prawo jazdy? Tylko dla mistrzów kierownicy [QUIZ]

Pytanie 1 z 17
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?
Brutalne zachowanie pseudokibica w Rudzie Śląskiej