Koszalin. Nagie dziecko leżało na chodniku! Chłopczyk spadł z trzeciego piętra! Znaleziono go przez przypadek

2021-01-13 11:13 Bogdan Stech
Koszalin. Nagie dziecko leżało na chodniku! Chłopczyk spadł z trzeciego piętra! Znaleziono go przez przypadek
Autor: materiały prasowe Koszalin. Nagie dziecko leżało na chodniku! Chłopczyk spadł z trzeciego piętra! Znaleziono go przez przypadek

Do tragicznego zdarzenia doszło w środę, 13 stycznia w Koszalinie. Mały chłopiec z poważną raną głowy trafił do szpitala. Dziecko wypadło z okna, ale szczegóły wciąż są wyjaśniane przez policję i prokuraturę.

Jak podała nam oficer prasowa komendy policji w Koszalinie do zdarzenia doszło na ulicy Młyńskiej w Koszalinie. - Około godziny 10 przejeżdżał tamtędy patrol Straży Miejskiej. Funkcjonariusze zauważyli w pewnym momencie nagie dziecko leżące na chodniku. Wezwano karetkę pogotowia, a strażnicy przystąpili do udzielania pierwszej pomocy - opowiada kom. Monika Kosiec.

Stan 5-letniego chłopca jest ciężki. Z poważnym urazem głowy trafił on do szpitala. Jak się okazało dziecko wypadło z okna mieszkania na trzecim piętrze. - Doszło najprawdopodobniej do nieszczęśliwego wypadku. Dziecko było pod opieką matki, która była trzeźwa. Na miejscu wciąż jednak pracuje prokurator i technicy kryminalnie. Ostateczna wersja wydarzeń zostanie dopiero ustalona - dodaje kom. Monika Kosiec.

Brutalnie odbierał dziecko matce