Małgorzata Durska nie żyje. Dziennikarka zmarła nagle w wieku 43 lat

Świeczka
Autor: Pixabay Nie żyje dziennikarka Małgorzata Durska. Miała 43 lata.

Nie żyje Małgorzata Durska, dziennikarka związana przez większość swojego zawodowego życia z koszalińskimi mediami. Zmarła nagle w wieku 43 lat. - Jej wrażliwość i dziennikarska rzetelność powodowały, że z równym zaangażowaniem podchodziła do znanych rozmówców, jak i tematów związanych z problemami zwykłych osób, dla których wywiad dla radia był często pierwszym kontaktem z kamerą - tak wspomina Małgorzatę Durską redakcja Radia Koszalin na swojej stronie internetowej.

O śmierci Małgorzaty Durskiej poinformowało Radio Koszalin. Zmarła w wieku 43 lat dziennikarka przez większość swojego zawodowego życia pracowała w koszalińskich mediach. Pracowała m.in. w TV Max, Polskim Radiu Koszalin, czy tygodniku "Miasto". Małgorzata Durska była z wykształcenia ekonomistką. W lokalnej telewizji TV Max prowadziła programy publicystyczne. W Radiu Koszalin zajmowała się m.in. "TV Studio Bałtyk", gdzie była prowadzącą.

Zmarła w wieku 43 lat dziennikarka była też mocno zaangażowana w Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. Pracowała w koszalińskiej filii jako wolontariuszka. Śmierć Małgorzaty Durskiej bardzo poruszyła pracowników hospicjum. - Pogrążeni w niewyobrażalnym smutku przekazujemy tragiczną wiadomość o śmierci członkini naszego Zespołu wolontaryjnego, Gosi Durskiej. Tych wszystkich z Was, którzy znaliście Gosię, tulimy wypatrując ukojenia. Żegnaj Kochana  - czytamy we wpisie hospicjum w mediach społecznościowych.

Grób zmarłego tragicznie małżeństwa medyków z Białegostoku na cmentarzu w Kucharówce
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE