Mieszkaniec Koszalina wydał tylko 1,50 zł. Ta inwestycja odmieniła jego życie

i

Autor: Vlad Chețan / CC0 / pexels.com, CSITDMS / CC0 / pixabay.com, gk Mieszkaniec Koszalina wydał tylko 1,50 zł. Ta "inwestycja" odmieniła jego życie

Stał się bogatym człowiekiem!

Mieszkaniec Koszalina wydał tylko 1,50 zł. Ta "inwestycja" odmieniła jego życie

2023-04-13 14:00

Co jest potrzebne, by zupełnie odmienić swojej życie? Jak pokazuje ta historia, okazuje się, że całkiem niewiele. W tym przypadku wystarczyło trochę drobnych pieniędzy, pięć liczb i odrobina szczęścia. Mieszkaniec Koszalina w jednej chwili stał się bardzo bogatym człowiekiem.

371 943 zł - dokładnie tyle wygrał szczęśliwy gracz z Koszalina, który postanowił zagrać w Mini Lotto. Wysłał kupon w punkcie Lotto przy ul. Lechickiej, wydając na niego zaledwie 1,50 zł. Podczas wieczornego losowania w środę, 12 kwietnia, okazało się, że liczby: 1, 4, 13, 24 i 32 pokrywały się z tymi zaznaczonymi na kuponie. To oznaczało tylko jedno - wysoką wygraną.

Co można zrobić z takimi pieniędzmi? Za tę kwotę można już kupić całkiem niezły samochód, zaszaleć na zakupach, zainwestować, odłożyć na lokacie bankowej albo zaplanować zbliżające się wakacje i wybrać się na wymarzony urlop w najbardziej egzotyczne miejsca świata. Możliwości jest naprawdę sporo.

Jak grać w Mini Lotto?

Zagrać można w tradycyjny sposób, w punkcie Lotto, ale także na stronie internetowej www.lotto.pl lub w aplikacji mobilnej. Jeden zakład kosztuje tylko 1,50. Następnie należy wybrać 5 z 42 liczb i oczekiwać losowania. Główna wygrana wynosi 400 tysięcy, jednak w przypadku kilku szczęśliwych kuponów, jest ona dzielona na wszystkich graczy.

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Rzucam hasło: Arek Kocik z "Królowych Życia"