Prezydent Koszalina zadebiutował na TikToku. Zrobił to z tancerzami!

i

Autor: TikTok / king_dance_koszalin Prezydent Koszalina zadebiutował na TikToku. Zrobił to z tancerzami!

Jak się Wam podoba?

Prezydent Koszalina zadebiutował na TikToku. Zrobił to z tancerzami!

TikTok bije rekordy popularności. Nic dziwnego, że coraz więcej znanych osób sięga po to medium, by pokazać się szerszej publiczności. Do grona tiktokerów dołączył również prezydent Koszalina. Wprawdzie Piotr Jedliński nie założył swojego konta, ale wziął udział w nagraniu opublikowanym przez jedną z koszalińskich szkół tańca.

Facebook i Instagram są popularne wśród nieco starszych przedstawicieli społeczności internetowej. Młodsze pokolenie korzysta przede wszystkim z TikToka - portalu społecznościowego, na punkcie którego oszalał dosłownie cały świat. Dlatego, żeby dotrzeć do nieco młodszych odbiorców, trzeba pokazać się również w tym medium. Z takiego założenia wychodzi coraz więcej znanych osób, zarówno ze świata polityki, show-businessu czy sportu. Do podobnych wniosków doszedł najprawdopodobniej prezydent Koszalina, który zadebiutował na TikToku. Piotr Jedliński nie założył jednak swojego konta na TikToku, ale wziął udział w nagranu opublikowanym przez jedną z koszalińskich szkół tańca. Na krótkim filmie możemy zobaczyć prezydenta na tle ratusza, w jego wnętrzach, a wszystko to w spektakularnej tanecznej oprawie.

- W te jesienne dni chcieliśmy pokazać radosny Koszalin, stąd pomysł nagrania tego filmu - mówi Kinga Olchowik-Pogonowska ze szkoły tańca King Dance. - Spotkało się to z aprobatą prezydenta i dzięki temu mogliśmy wystąpić we wnętrzach ratusza.

Prezydent Koszalina jest zadowolony ze swojego debiutu na TikToku i współpracy z młodymi tancerzami.

- Szkoła Tańca King Dance świetnie się spisała. Kto wie, może następnym razem dostanę większą rolę? - pisze Piotr Jedliński w mediach społecznościowych. - A może czas pokazać nasze miasto i to co robimy na co dzień także na TikToku? - dodaje.

Mieszkańcy zareagowali na film bardzo pozytywnie, o czym świadczą liczne komentarze.

"Brawo! Dobry pomysł."

"Ja także pokazuję nasze miasto na TikToku. Ładne zdjęcia w naszym mieście da się zrobić."

"Super dziewczyny!!! Wymiatacie!"

"Fajnie! Pozdrawiam serdecznie Koszalin i Pana Prezydenta."

- piszą internauci w mediach społecznościowych.

Przypomnijmy, niedawno na TikToku zadebiutował również prezydent Szczecina Piotr Krzystek, który zaczął swoją przygodę z tym medium, składając życzenia nauczycielom w dniu ich święta.

Sonda
Czy używasz TikToka?