Sklepy otwarte 15 sierpnia w Koszalinie. Gdzie zrobimy zakupy? [LISTA]

2020-08-14 15:22 Bogdan Stech
Sklepy otwarte 15 sierpnia w Koszalinie. Gdzie zrobimy zakupy? [LISTA]
Autor: pixabay Sklepy otwarte 15 sierpnia w Koszalinie. Gdzie zrobimy zakupy? [LISTA]

Sklepy otwarte 15 sierpnia w Koszalinie. Gdzie zrobimy zakupy? Które sklepy będą zamknięte w sobotę, 15 sierpnia w Koszalinie? Dzień 15 sierpnia, sobota, w kalendarzu zaznaczony jest na czerwono. Tego dnia są dwa święta: Wniebowzięcie Najświętszej Marii Panny oraz Dzień Wojska Polskiego. W związku z tym jest to dzień wolny od pracy.

15 sierpnia nie zrobimy zakupów w sklepach. Sklepy w sobotę będą nieczynne. Zakaz handlu obowiązuje w Polsce nie tylko w niedziele, ale też w dni ustawowo wolne od pracy. Zamknięte będą między innymi galerie handlowe, ale też większe sklepy spożywcze popularnych sieci, takich jak Lidl czy Biedronka. Zasady obowiązującego tego dnia, ustawowo wolnego od pracy, są podobne do tych, które funkcjonują przy niedzielach niehandlowych. To z kolei oznacza, że niektóre sklepy mogą być otwarte - np. takie, w których za ladą stanie właściciel.

Dramat wielu polskich rodzin! Rząd robi cięcia w 500+ ?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Które sklepy będą otwarte w sobotę, 15 sierpnia? Oto lista:

  • sklepy na stacjach paliw
  • Żabka, 
  • sklepy osiedlowe (tylko właściciel może sprzedawać),
  • małe sklepiki na dworcach
  • apteki (nie wszystkie),
  • sklepy działające na zasadach franczyzy,
  • niektóre piekarnie i cukiernie.

W ten weekend sklepy będą nieczynne także w niedzielę. Przypominamy, że w związku z ustawą o zakazie handlu w siódmy dzień tygodnia w tym roku na niedzielne zakupy można wybrać się wyłącznie w następujące dni: 30 sierpnia, 13 grudnia i 20 grudnia. Zatem teraz czekają nas dwa dni bez większych zakupów.