"Udusiłem teściową" - 70 latek sam zgłosił się na komendę. Czekała go jednak niespodzianka

2020-09-24 19:58 Bogdan Stech
Udusiłem teściową - 70 latek sam zgłosił się na komendę. Czekała go jednak niespodzianka
Autor: materiały prasowe "Udusiłem teściową" - 70 latek sam zgłosił się na komendę. Czekała go jednak niespodzianka

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Wałczu zatrzymali 70-letniego mieszkańca gminy Mirosławiec (zachodniopomorskie) podejrzanego o usiłowanie zabójstwa. Mężczyzna przekonany o tym, że udusił swoją teściową zgłosił się do jednostki policji w Wałczu. Sąd Rejonowy w Wałczu postanowił o tymczasowym aresztowaniu sprawcy.

Do zdarzenia doszło na terenie gminy Mirosławiec. 84-letnia kobieta została zaatakowana w przydomowym pomieszczeniu gospodarczym, gdzie zamieszkiwała. Sprawcą ataku był zięć, który przy pomocy paska od spodni usiłował dokonać zabójstwa kobiety.

Przekonany o tym, że zabił, następnie zgłosił się do jednostki policji. Na miejsce udali się policjanci Posterunku Policji w Mirosławcu, celem potwierdzenia zdarzenia. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze zastali leżącą na ziemi kobietę, która ściszonym głosem wzywała pomocy. Przybyłe na miejsce pogotowie zabrało pokrzywdzoną do szpitala w Wałczu.

Wczoraj Prokurator przedstawił mężczyźnie zarzut popełnienia usiłowania przestępstwa zabójstwa, zagrożonego karą pozbawienia wolności na czas nie krótszy od 8 lat, karą 25 lat pozbawienia wolności albo dożywotniego pozbawienia wolności

Sąd przychylił się do wniosku prokuratury o zastosowanie tymczasowego aresztu wobec 70-latka.

Uprawiali namiętny seks w klubowej toalecie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.