Ustronie Morskie: Mały Odi wpadł pod samochód. Uratowali go policjanci

2021-01-12 9:02 gk
Mały Odi wpadł pod samochód. Uratowali go policjanci
Autor: mat. policji

Niewiele brakowało, by mały Odi przypłacił życiem swoją ucieczkę z domu. Na szczęście potrącony przez samochód piesek trafił pod opiekę kołobrzeskich policjantów, którzy po krótkich poszukiwaniach odnaleźli opiekunów czworonożnego uciekiniera.

Policjanci kołobrzeskiej drogówki zostali wezwani do Ustronia Morskiego, gdzie przy ulicy miał znajdować się potrącony pies. Na miejscu mundrurowi zauważyli rannego zwierzaka. Pies był oszołomiony, wystraszony, na szczęście obrażenia nie były zbyt duże. Ponieważ nie udało im się od razu odnaleźć właściciela czworonoga, powiadomili weterynarza. Do czasu przyjazdu lekarza policjanci zaopiekowali się przerażonym psem, ogrzewając go w radiowozie. Piesek poczuł się bezpieczniej.

Zobacz też: Sitno: Spektakularna akcja antyterrorystów okazała się fatalną pomyłką. Rodzina będzie domagać się sprawiedliwości

Po pewnym czasie na miejscu pojawił się weterynarz, który przejął opiekę nad poszkodowanym psiakiem. Na szczęście obrażenia nie okazały się groźne dla jego życia.

Policjant zamieścił komunikat o odnalezionym psie na jednym z portali społecznościowych. Na odzew nie trzeba było długo czekać. Właściciele odnaleźli się bardzo szybko.

Mały Odi ma się już dobrze, a jego opiekunowie są szczęśliwi, że trafił do domu po niezbyt udanej ucieczce z posesji.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Mały Odi wpadł pod samochód. Uratowali go policjanci
Autor: mat. policji
Strażacy OSP Gwda Wielka uratowali tonącego psa