Brutalny atak na taksówkarza w Krakowie. Trafił do szpitala z poważnym urazem twarzy

i

Autor: Engin_Akyurt/cc0/pixabay 35-letni sprawca ataku na taksówkarza został zatrzymany / zdjęcie ilustracyjne.

Pościg za bandytą

Brutalny atak na taksówkarza w Krakowie. Trafił do szpitala z poważnym urazem twarzy

2023-01-24 12:01

W pobliżu ronda Barei w Krakowie 35-letni mężczyzna dotkliwie pobił taksówkarza. Poszkodowany z zakrwawioną twarzą spotkał strażników miejskich, którzy patrolowali tamten rejon i poprosił ich o pomoc. Mundurowi po krótkim pościgu ujęli sprawcę i przekazali go policji. Taksówkarz trafił do szpitala. Odniesiony przez niego uraz okazał się poważny.

Kraków. Brutalne pobicie taksówkarza. Trafił do szpitala z urazem twarzy

W poniedziałek, 23 stycznia około godz. 23.30 dotkliwie pobity taksówkarz poprosił o pomoc przypadkowo napotkanych strażników miejskich, pełniących służbę patrolową w rejonie ronda Barei w Krakowie. Mężczyzna miał zakrwawioną twarz i poinformował mundurowych, że sprawcą jego cierpienia jest nieznajomy, który zaatakował go na pobliskim przystanku. Poszkodowany razem ze strażnikami wrócił na miejsce koszmarnego zdarzenia i wskazał funkcjonariuszom bandziora. Ten natychmiast stracił ochotę do konfrontacji i zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został jednak zatrzymany, a następnie przekazany policji

Brutalnym chuliganem, który zaatakował taksówkarza okazał się 35-letni mężczyzna. Niestety obrażenia poszkodowanego były na tyle poważne, że musiał trafił do szpitala. Zdiagnozowano u niego uraz twarzy.

Sonda
Czy kary za pobicie powinny być wyższe?
Tajemnica zabójstwa Amerykanki. Świadek zeznaje w sądzie

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki