Gigantyczny karambol na A4! Zderzyło się 11 samochodów

i

Autor: materiały policji / zdjęcie poglądowe Gigantyczny karambol na A4! Zderzyło się 11 samochodów

Gigantyczny karambol na A4! Zderzyło się 11 samochodów [Aktualizacja]

2022-06-29 16:48

Kraków i okolice: GDKiA informuje o poważnym wypadku na autostradzie A4, w którym brało udział aż 11 samochodów osobowych! Kierowcy musieli się liczyć z utrudnieniami, a policja rozpoczęła śledztwo w tej sprawie.

Aktualizacja 18:30

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przekazała, że utrudnienia w regionie zakończyły się. Jedźcie bezpiecznie i uważajcie na siebie!

Aktualizacja 16:45

Nowe fakty ws. środowego wypadku na autostradzie A4 przekazała Polskiej Agencji Prasowej Katarzyna Cisło z zespołu prasowego małopolskiej policji. Doszło do kilku odrębnych kolizji, ale na szczęście - wbrew wcześniejszym doniesieniom - nikt nie został ranny. - Pasy lewy i środkowy w kierunku Rzeszowa są zablokowane. Będziemy ustalać dokładne przyczyny i okoliczności tych zdarzeń - przekazała funkcjonariuszka, cytowana przez PAP.

Wcześniej pisaliśmy:

Groźny wypadek na A4 na obwodnicy Krakowa miał miejsce w środę (29.06.2022) przed godziną 15:30 pomiędzy węzłem Wieliczka a węzłem Bieżanów. - Doszło do zderzenia 11 samochodów osobowych, 1 osoba została ranna. Zablokowana została jezdnia w kierunku Rzeszowa. Przewidywany czas trwania utrudnienia 2 godziny - przekazał Grzegorz Mrozowski, dyżurny Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Chwilę później spłynęła do nas informacja, że odblokowany został prawy pas ruchu. Nadal jednak w tamtym rejonie kierowcy muszą się liczyć ze sporymi utrudnieniami. Jeżeli macie możliwość, wybierzcie alternatywną trasę. Policja apeluje o rozsądek na drogach. Czekamy na więcej szczegółów, dotyczących przyczyn tego niebezpiecznego zjawiska i stanie poszkodowanych. Artykuł będzie aktualizowany!

Czytaj też: Martwy 44-latek i 6 rannych osób wyciągnięci z rozbitego forda i skody! Fatalny wypadek pod Krakowem

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Tragiczny wypadek na trasie koło Ogorzelca
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE