Kontroler biletów dotkliwie pobity przez Brytyjczyka! Autobus nie jeździł przez 40 minut

i

Autor: Lukas 3z/domena publiczna/wikipedia Pobity kontroler biletów z urazem głowy trafił do szpitala / zdjęcie ilustracyjne.

Awantura w autobusie

Kontroler biletów dotkliwie pobity przez Brytyjczyka! Autobus nie jeździł przez 40 minut

2023-02-01 8:01

Kolejny atak na kontrolera biletów w Krakowie! Tym razem sprawcą był Brytyjczyk, który odmówił okazania dokumentów. Pasażer stał się tak agresywny, że doszło do rękoczynów. W trakcie awantury kontroler doznał urazu głowy i trafił do szpitala. Niesfornym cudzoziemcem zajęła się policja. W związku z incydentem autobus został zatrzymany na około 40 minut.

Kraków. Kolejne pobicie kontrolera biletów. Przez awanturę autobus stał 40 minut

Kontrolerzy biletów w Krakowie coraz częściej spotykają się z agresją podróżnych. W październiku zeszłego roku jedna z pracownic spółki Rewizor została uderzona w głowę maszynką do sprawdzania biletów, a jej kolega został... pogryziony przez pasażerkę. Policja nadal szuka też sprawców pobicia kontrolera biletów przy użyciu metalowej kuli ortopedycznejSprawcą najnowszego incydentu był obywatel Wielkiej Brytanii. Przy kontroli mężczyzna odmówił okazania dokumentów i stał się agresywny. Doszło do rękoczynów. Pobity przez cudzoziemca kontroler doznał urazu głowy i wymagał pomocy medycznej. Ostatecznie z urazem głowy trafił do szpitala przy ul. Wrocławskiej w Krakowie.

Krewkim pasażerem zajęli się policjanci. Niestety wywołany przez niego incydent miał przykre konsekwencje dla innych klientów komunikacji miejskiej. Przez awanturę autobus stał przez około 40 minut i w tym czasie nie mógł rozwozić podróżnych.

Sonda
Jak często podróżujesz komunikacją miejską?
"Pracownica" ZUS oszukała 81-latkę
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany