Bandyci pozostają bezkarni

Pobili kontrolera biletów kulą ortopedyczną. Policja pokazała wideo i szuka sprawców

2023-01-24 13:09

W listopadzie zeszłego roku w Krakowie, na przystanku tramwajowym "Politechnika" pobity został kontroler biletów. Bandyci między innymi okładali poszkodowanego kula ortopedyczną. Sprawcy w dalszym ciągu pozostają bezkarni. Małopolska policja opublikowała wideo z zajścia i prosi o pomoc w ustaleniu napastników.

Kraków. Pobili kontrolera biletów kulą ortopedyczną. Policja szuka sprawców

W listopadzie zeszłego roku w Krakowie kontroler biletów został dotkliwie pobity przez szajkę bandytów. Do napadu doszło na przystanku tramwajowym „Politechnika” przy ul. Pawiej, a poszkodowany otrzymał ciosy... pięściami i metalową kulą ortopedyczną. Kontroler z poważnym urazem głowy został przewieziony karetką pogotowia do Szpitala Wojskowego przy ul. Wrocławskiej w Krakowie. Sprawcy ciągle pozostają bezkarni. Policja prosi o pomoc w ustaleniu ich personaliów. W tym celu zostało opublikowane nagranie listopadowego zajścia. Są na nim widoczni bandyci, którzy napadli na kontrolera biletów. Pierwszy z mężczyzn jest ubrany w charakterystyczną czerwoną czapeczkę oraz czarną kurtkę i posiada zarost w postaci brody. Drugi z mężczyzn jest ubrany w szarą bluzę, ciemne spodnie i ma ciemne, krótkie włosy.

Informacje w tej sprawie można kierować do Komisariatu Policji I w Krakowie pod nr tel. 47 83 52 914 lub mailowo na adres: kp1@krakow.policja.gov.pl. Policjanci zapewniają anonimowość osobom informującym.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w Krakowie?

Strażnicy Miejscy ścigają "babcię z pietruszką"?

Posłuchaj, jak NAPRAWDĘ wygląda ich praca!

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają