Bandyci pozostają bezkarni

Pobili kontrolera biletów kulą ortopedyczną. Policja pokazała wideo i szuka sprawców

2023-01-24 13:09

W listopadzie zeszłego roku w Krakowie, na przystanku tramwajowym "Politechnika" pobity został kontroler biletów. Bandyci między innymi okładali poszkodowanego kula ortopedyczną. Sprawcy w dalszym ciągu pozostają bezkarni. Małopolska policja opublikowała wideo z zajścia i prosi o pomoc w ustaleniu napastników.

Kraków. Pobili kontrolera biletów kulą ortopedyczną. Policja szuka sprawców

W listopadzie zeszłego roku w Krakowie kontroler biletów został dotkliwie pobity przez szajkę bandytów. Do napadu doszło na przystanku tramwajowym „Politechnika” przy ul. Pawiej, a poszkodowany otrzymał ciosy... pięściami i metalową kulą ortopedyczną. Kontroler z poważnym urazem głowy został przewieziony karetką pogotowia do Szpitala Wojskowego przy ul. Wrocławskiej w Krakowie. Sprawcy ciągle pozostają bezkarni. Policja prosi o pomoc w ustaleniu ich personaliów. W tym celu zostało opublikowane nagranie listopadowego zajścia. Są na nim widoczni bandyci, którzy napadli na kontrolera biletów. Pierwszy z mężczyzn jest ubrany w charakterystyczną czerwoną czapeczkę oraz czarną kurtkę i posiada zarost w postaci brody. Drugi z mężczyzn jest ubrany w szarą bluzę, ciemne spodnie i ma ciemne, krótkie włosy.

Informacje w tej sprawie można kierować do Komisariatu Policji I w Krakowie pod nr tel. 47 83 52 914 lub mailowo na adres: [email protected]. Policjanci zapewniają anonimowość osobom informującym.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w Krakowie?

Strażnicy Miejscy ścigają "babcię z pietruszką"?

Posłuchaj, jak NAPRAWDĘ wygląda ich praca!

Listen on Spreaker.