Koronawirus Kraków. Potwierdzono COVID-19 u kolejnych 12 osób!

2020-03-28 9:34 AP
Koronawirus w Polsce
Autor: PJ / archiwum se.pl

Przed chwilą Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 12 przypadkach osób zakażonych koronawirusem w Małopolsce.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 47 potwierdzonych przypadkach zakażeń koronawirusem w Polsce. Przypadki dotyczą: 12 osób z woj. małopolskiego, 10 osób z woj. śląskiego, 7 osób z woj. zachodniopomorskiego, 6 osób z woj. lubelskiego, 4 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 3 osób z woj. pomorskiego, 2 osób z woj. wielkopolskiego oraz po 1 osobie z woj. lubuskiego, opolskiego i podlaskiego.

Badania laboratoryjne potwierdziły koronawirusa u kolejnych 12 osób w Małopolsce!
W tej grupie jest 6 osób z Krakowa (1 kobieta w sile wieku, 2 młodych mężczyzn, 2 mężczyzn w sile wieku i 1 starszy mężczyzna), 3 osoby z powiatu wielickiego (starszy mężczyzna, starsza kobieta i kobieta w sile wieku) oraz po 1 osobie z powiatów: krakowskiego (mężczyzna w sile wieku), limanowskiego (starszy mężczyzna) i wadowickiego (mężczyzna w sile wieku). 8 osób z tej grupy przebywa w izolacji domowej. Pozostałe osoby są hospitalizowane.
Aktualnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 105 osób. Koronawirus. Ważny apel Jacka Majchrowskiego do mieszkańców Krakowa. Mówi o niepokoju [WIDEO]

Jak możesz zarazić się wirusem?

Super Raport - odc. 6. Goście: Budka, Rotkiel

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.