Kraków: Diler spodziewał się klienta, przypadkowo otworzył drzwi... policjantom

2017-05-22 12:25
Policjanci przeszukali mieszkanie mężczyzny
Autor: Małopolska policja Policjanci przeszukali mieszkanie mężczyzny

Krakowscy policjanci ustalili, że pewien mężczyzna mieszkający w rejonie Hali Targowej, może posiadać w mieszkaniu sporą ilość narkotyków. Kilka dni temu funkcjonariusze udali się do miejsca zamieszkania 36-latka. Mężczyzna otworzył drzwi, nie pytając kto za nimi stoi. Policjanci zabezpieczyli znajdujące się w mieszkaniu narkotyki.

Podczas przeszukania mieszkania 36-latka ujawniono 50 gramów amfetaminy, ponad 30 gramów mefedronu, prawie 30 tabletek LSD i pewne ilości marihuany.

Policjanci z II Komisariatu Policji wyjaśniają teraz pochodzenie narkotyków, jak również krąg odbiorców środków odurzających .

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu posiadania znacznych ilości narkotyków. 36-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec podejrzanego zastosowano policyjny dozór.

Czytaj też: Przerażające odkrycie w Krakowie: Padłe gołębie i metrowa warstwa ptasich odchodów na balkonie [AUDIO, ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE