Kraków: Spłonął samochód z MARTWYMI PŁODAMI! Stolica Małopolski chce prawa do aborcji?

2021-04-19 7:44 ON
Nowa Huta w telefonie
Autor: Nowa Huta w telefonie

W krakowskiej Nowej Hucie w nocy z soboty na niedzielę doszło do pożaru samochodu dostawczego z antyaborcyjnymi zdjęciami i hasłami. Pojazd zaparkowany był na wysokości os. Handlowego przy al. Jana Pawła II. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

- Przeprowadziliśmy na miejscu oględziny. Sprawdzamy, czy jest monitoring, który wykorzystamy podczas postępowania - przekazała Katarzyna Cisło z zespołu prasowego małopolskiej policji w rozmowie z polsatnews.pl.

Czytaj też: Kraków planuje wielki jarmark obok Błoń! Wiemy, kiedy się odbędzie

Fundacja pro - prawo do życia ma około dziesięć pojazdów z antyaborcyjnymi treściami, na które natknąć się można na powierzchni całego kraju.

- To nie pierwszy taki przypadek. Niecałe dwa lata temu samochód z antyaborcyjnymi hasłami spłonął w Warszawie, a kilka miesięcy temu podpalona została furgonetka w Gorzowie Wielkopolskim - przekazał Mariusz Dzierżawski, założyciel Fundacji Pro - prawo do życia.

Czytaj też: Kraków: Odnaleziono niezwykłe mapy sprzed stu lat. Pomagały niewidomym dzieciom

Policja informuje ludzi w Krakowie o konieczności pozostania w domu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE