Policjant staranował jego auto. Nie mógł uwierzyć w to, co usłyszał. Wezwał... policje!

i

Autor: Shutterstock Mieszkaniec Krakowa, w którego auto uderzył policjant, musiał wezwać na miejsce inny patrol, by dowieść winy mundurowego

Zaskakujące zakończenie

Policjant staranował jego auto. Nie mógł uwierzyć w to, co usłyszał. Wezwał... policję!

2023-08-08 21:50

Mieszkaniec Krakowa, w którego auto uderzył policjant, musiał wezwać na miejsce inny patrol, by dowieść winy mundurowego. Jak relacjonuje pracujący jako taksówkarz mężczyzna, jechał al. Jana Pawła II, ale cofający radiowóz uderzył prosto w niego. Policjant nie uznał, że do zderzenia doszło w wyniku jego błędu, dlatego poszkodowany zadzwonił... na policję.

Kraków. Policjant staranował jego auto. Taksówkarz wezwał... policję

Po tym jak policjant uderzył radiowozem w auto mieszkańca Krakowa, na miejscu musiał się pojawić patrol mundurowych. Dlaczego? Jak wyjaśnia sam poszkodowany, który opisał wszystko na kanale Stop Cham, kierujący autem funkcjonariusz nie chciał przyznać się do winy. Do zdarzenia doszło w niedziele, 6 sierpnia, gdy prowadzący taksówkę kierowca jechał al. Jana Pawla II. W tym czasie z przeciwnego kierunku nadjeżdżał radiowóz, którym cofał policjant. Doszło do zderzenia, ale zdaniem mężczyzny to funkcjonariusz miał do niego pretensje. Miał też powiedzieć: "Co, nie widziałeś Pan, że na światłach jadę?". To nie wszystko. - Pani policjant siedząca w aucie które mnie uderzyło była przekonana że jestem z Ukrainy bo prowadziłem taxi oklejone w bolta i zapytała chamsko "Dlaczego wszystko się tak Panu nie podoba w NASZYM kraju". Prawie wybuchłem ze śmiechu takie wybitne spostrzeżenia powinno się trzymać dla siebie mocno się zdziwiła jak koleżanka jej powiedziała, że jestem z Polski a do tego urodziłem się w Krakowie - informuje taksówkarz za pośrednictwem kanału Stop Cham.

Jak dodaje, zachowanie policjantów zmusiło go do wezwania na miejsce mundurowych z innego patrolu, którzy przyznali, że winnym stłuczki jest ich kolega.

Sonda
Czy jesteś zadowolony/zadowolona z pracy policji?
Piękna Ania z Wrocławia przepowiada pogodę. Pomagają jej ... drzewa
Listen on Spreaker.