Zwłoki w spalonym pojeździe - zdjęcie poglądowe

i

Autor: Shutterstock Zwłoki w spalonym pojeździe - zdjęcie poglądowe

Spalone zwłoki w busie pod Myślenicami! Doszło do zabójstwa 18-latka? Szokujące szczegóły

2022-06-13 12:16

W Krzczonowie w powiecie myślenickim na jednej z leśnych dróg znaleziono w poniedziałek, 13 czerwca, rano płonącego busa. Kiedy strażacy ugasili pożar, w środku znaleźli się zwęglone zwłoki. Według nieoficjalnych informacji ciało należało do 18-letniego mężczyzny. Czy pod Myślenicami doszło do zabójstwa? Policja bierze pod uwagę różne wersje zdarzenia.

Krzczonów. Spalony bus w lesie. W środku zwęglone zwłoki. Doszło do zabójstwa?

Strażacy w poniedziałek, 13 czerwca, dostali informację, że na drodze leśnej w Krzczonowie pod Myślenicami płonie pojazd. Zgłoszenie pochodziło od świadka zdarzenia. Straż pożarna przyjechała na miejsce, aby ugasić palącego się busa. Gdy ogień udało się opanować, dokonano makabrycznego odkrycia.

- W pojeździe znaleziono zwęglone ciało. Nie jesteśmy w stanie nawet rozpoznać płci - mówi mł. asp. Dawid Wietrzyk z myślenickiej komendy. Z głowy denata miała zostać jedynie czaszka. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Według nieoficjalnych informacji RMF FM, mogło dojść do zabójstwa, a ciało należało do 18-letniego mężczyzny. Tożsamość potwierdzą dopiero badania genetyczne.

Czytaj koniecznie: Ewa wbiła mężowi nóż w głowę podczas pijackiej sprzeczki! Krwawy weekend w Bytomiu

Wiadomo, że policja bierze pod uwagę wszystkie możliwe scenariusze - od zabójstwa, przez nieszczęśliwy wypadek, aż po samobójstwo. Jak udało nam się ustalić, spalony bus został skradziony od jednej z lokalnych firm w niedzielę.

Czytaj koniecznie: Nastolatek strzelił sobie w głowę. Tragedia na strzelnicy w Bielsku-Białej

Autokar spłonął na stacji paliw
Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany