Tragedia w Mistrzejowicach: Michał zabił kuzyna podczas grania na komputerze [NOWE FAKTY]

2022-01-05 20:31
Zabójstwo na os. Piastów
Autor: Art Service

W sylwestrową noc na osiedlu Piastów w Krakowie doszło do zbrodni. Około godz. 22, 36–letni Michał B., podczas awantury dźgnął śmiertelnie nożem swojego kuzyna Rafała, zwanego "Fufolem". Mimo udzielonej pomocy, lekarzom nie udało się uratować życia 28–latka. Znamy kulisy sylwestrowej zbrodni.

Nowe fakty w sprawie tragedii w Mistrzejowicach. 

Michał B. (36 l.) sylwestrową noc (31 grudnia/1 stycznia) spędzał ze swoim młodszym kuzynem. Wspólnie grali w gry komputerowe. Łączyło ich nie tylko bliskie pokrewieństwo, ale także przyjaźń i wspólne zainteresowania. – Michał to bardzo spokojny człowiek, byłam w szoku, gdy się dowiedziałam, co się stało, to raczej jego kuzyn miał opinię osiedlowego łobuziaka – mówi nam sąsiadka rodziny. Do zbrodni doszło w mieszkaniu, które 36–latek zamieszkiwał wraz z rodzicami. Około 22 mężczyźni się pokłócili, a Michał sięgnął po nóż kuchenny. – 31 grudnia ubr. około godz. 22.00, w jednym z mieszkań na terenie krakowskich Mistrzejowic doszło do tragicznego zdarzenia. Pomiędzy młodymi mężczyznami doszło do awantury, w wyniku której 36-letni gospodarz ugodził nożem swojego 28-letniego krewnego, który przyszedł w odwiedziny by spędzić tam sylwestrową noc. Na miejsce zostali skierowani policjanci z Wydziału Sztab Policji KMP w Krakowie oraz z VII komisariatu Policji, którzy do czasu przyjazdu załogi pogotowia ratunkowego, udzielali pierwszej pomocy rannemu. 28-latek został zabrany do jednego z krakowskich szpitali. Poszkodowany pomimo walki lekarzy o jego życie zmarł w wyniku odniesionych obrażeń – poinformował Sebastian Gleń, rzecznik prasowy KWP w Krakowie. 

Fufol, bo tak nazywali wszyscy Rafała B. zmarł w szpitalu, zaś jego kuzyn został aresztowany. Grozi mu nawet dożywocie. 

Sonda
Czy za zabójstwo powinna być kara śmierci?
Michał B. zabił kuzyna w sylwestrową noc. Do tragedii doszło na os. Piastów. Rafał B. "Fufol" zmarł w szpitalu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE